Порох Vihta Vuori

Discussion in 'Релоадінг' started by RomaF, Oct 31, 2015.

  1. Продавец RomaF

    RomaF Stabsgefreiter

    Messages:
    101
    Location:
    Тернопіль
    Після Нового року
     
    менторез likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Куля наган твердий свинець, вага 5.7грама. Просайжена сайзером до калібру 311.
      299 грн.
    2. (в наличии 550 шт.)
      Гільза 9х18 (ресайз із 9х19, гільза обрізана, розширена та обжата до стандартних розмірів)
      5 грн.
    3. (в наличии 11 шт.)
      Пиж Контейнер Юніпласт на 32г дробу 12калібр
      124 грн.
    4. Тонер -вес 150 грамм
      230 грн.
    5. Пули 7,62 ТТ, ППШ… 100 шт
      1550 грн.
  3. Продавец RomaF

    RomaF Stabsgefreiter

    Messages:
    101
    Location:
    Тернопіль
    Приїхали 133, 150, 165, 540

    Вартість 150 $ або 3 900 грн.

    Щоб уникнути поганих думок при розрахунку курсу долара пропоную просте рішення:
    150 $ - конверт, конверт можна поставити у книжку, наприклад "Капітал" Карла Маркса, чи матеріали XXVII з'їзду КПРС, або журнал "Мурзілка" і цей цінний вантаж переслати Новою Поштою у славне місто Тернопіль, ну або ...... Ви зрозуміли, карточка приват чи Нова Пошта при отриманні, вартість в грн. вказана вище.
     

    Images:

    image.jpeg
  4. Продавец RomaF

    RomaF Stabsgefreiter

    Messages:
    101
    Location:
    Тернопіль
    В наявності є:

    120, 130, 133, 135, 140, 150, 165, 350, 540 і 550
     
    Beliy28 and Prado like this.
  5. Сергей Ч

    Сергей Ч Schütze

    Messages:
    30
    Location:
    Запорожье
    Подскажите чем отличается Premium от POWDER ?
     
  6. Продавец RomaF

    RomaF Stabsgefreiter

    Messages:
    101
    Location:
    Тернопіль
    Відрізняється етикеткою 2014 і 2015 рік випуску, фіни обновили дизайн, якщо так можна сказати

    З повагою Роман
     
  7. Продавец RomaF

    RomaF Stabsgefreiter

    Messages:
    101
    Location:
    Тернопіль
    Люди !!!
    Хто поповнив в четвер 17 грудня карточку на 3 900 грн. через термінал, відгукніться.
    Що, кому і куди відправляти ???
    З повагою Роман.
     
    менторез likes this.
  8. tox_2008

    tox_2008 Schütze

    Messages:
    17
    Location:
    Cherkassy
    Рома отписал в личку
     
  9. Макс Зверолов

    Макс Зверолов Stabsgefreiter

    Messages:
    201
    Получил посылочку , всё в лучшем виде.
     
  10. Oleg (Kiev)

    Oleg (Kiev) Stabsgefreiter

    Messages:
    453
    Можна в лічку навіски і рекомендації по навіскам і по пороху для калібру .308
     
  11. yura_pharm

    yura_pharm Schütze

    Messages:
    3
    Location:
    киев
    150 є ?
     
  12. Many

    Many Gefreiter

    Messages:
    155
    Location:
    Украина Киев
    Получил, благодарю, приятно иметь дело, с ув. Владимир.
     
  13. alsands2008

    alsands2008 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,377
    Если вдруг появится D073.6 возьму в количестве.
    С. Ув. Дмитрий
     
  14. tox_2008

    tox_2008 Schütze

    Messages:
    17
    Location:
    Cherkassy
    Рома спасибо получил
     
  15. Bookmaster

    Bookmaster Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    130
    Здравствуйте! Какой марки мне нужен порох для 12 калибра?
    Точно знаю, что нужен "медленный" для тяжёлой пули 32-36 грамм.
    Буду благодарен за фото упаковки, где указаны навески для 12 калибра.
     
    ya98 likes this.
  16. ya98

    ya98 Oberfeldwebel

    Messages:
    507
    Location:
    Odessa
    32-36 в 12к - это не тяжёлая пуля. Практически любой отечественный порох для гладкого(а их сейчас по моим прикидкам всего три) рассчитан на 35г, а значит будет работать нормально с такой пулей. Из импорта на 32 Тахо и нобель Д20, на 36 - нобель 206s(реально можно купить эти, гипотетически их намного больше). При выборе пороха к весу пули надо приплюсовать вес пыжей. В этой теме порох для нарезного, он рассчитан на большие давления поэтому его поведение в гладком не предсказуемо.
     
    Last edited: Jan 8, 2016
    Камча and Bookmaster like this.
  17. Bookmaster

    Bookmaster Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    130
    Большое спасибо за разъяснения. Теперь всё стало на свои места в моём понимании этого вопроса.
     
  18. Фон Манштейн

    Фон Манштейн Feldwebel

    Messages:
    364
    Location:
    Украина
    Очень даже предсказуемо, тьфу и все выпало рядом со стволом.
     
    ya98 likes this.
  19. ya98

    ya98 Oberfeldwebel

    Messages:
    507
    Location:
    Odessa
    Всегда самому было интересно, как поведёт себя пистолетный порох.Скорость горения вроде подходит, но она зависит от давления, а давление другое. Но от экспериментов удерживает цена на нарезной.
     
    Last edited: Jan 9, 2016
  20. Не робіть екперементів з порохами. Зіпсована зброя, це ще півбіди, здоровя не повернете. Бачив як внаслідок експерементів люди втрачали і зброю і здоровя. Тому практикуватись можете тільки в межах мін. і макс. навісок, як заряду так і снаряду. Нарізний порох для нарізної зброї, відповідно і порох для гладкоствола, для гладкоствольної. Вибір порохів такий широкий, що є куди експерементувати і без порушень правил безпеки. З повагою.
     
  21. ya98

    ya98 Oberfeldwebel

    Messages:
    507
    Location:
    Odessa
    Так и не роблю;) Товарищ настолько картинно описал процесс, как будто сам в нём участвовал...
    В одностороннем порядке заканчиваю тут дискуссию исключительно из уважения к автору темы и труду модераторов.
     
  22. hunter68

    hunter68 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    -2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    0
    Messages:
    223
    Location:
    Волинь
    1 кг 133, прошу...Привіт з Волині...
     
  23. Фон Манштейн

    Фон Манштейн Feldwebel

    Messages:
    364
    Location:
    Украина
    Ну если это касается меня то да участвовал еще лет в 17;)
    Дякую за застереження, але ми маємо свій шлях;)

    извеняюсь за офф.
     
    Last edited: Jan 9, 2016
    ya98 likes this.
  24. Brakosha

    Brakosha Gefreiter

    Messages:
    125
    Location:
    М.острог
    Привіт 140 маєте,якщо е то пишіть реквізити
     
  25. sc1159702006

    sc1159702006 Oberschütze

    Messages:
    104
    Location:
    Одесса Украина
    подсказывайте...для 7.62Х39 кокой порох оптимальным будет ?
     
  26. kgv007

    kgv007 Oberfeldwebel

    Если вихта то 120.С ув.