штык к98 диамант

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем drons, 3 січ 2016.

  1. Городовой

    Городовой General-leutnant

    Повідомлення:
    18.317
    Адреса:
    Украина
    я так и понял, что штык вам дорог как ваша находка, мы просто обсуждаем стоимость.
     
    Miklos, vampir, анатолий. та 2 іншим подобається це.
    1. 300 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    4. Гарматне 10 фунтове ядро
      450 грн.
    5. Шрапнель 1кг
      90 грн.
  2. drons

    drons Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    181
    Повідомлення:
    2.769
    Адреса:
    Украина
    Штык дорог,ну находка к сожалению не моя...
     
    Miklos, анатолий. та Georg. подобається це.
  3. Georg.

    Georg. Hauptmann

    Повідомлення:
    2.067
    Адреса:
    Киев.Украина
    800-900 грн.
     
    Doctor-vich, Miklos, drons та 2 іншим подобається це.
  4. vampir

    vampir Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    226
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    517
    Повідомлення:
    4.322
    800гр
     
    Байрактар, Doctor-vich, Miklos та 4 іншим подобається це.
  5. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    Соглашусь,800гр.
     
    Байрактар, Doctor-vich, БЛК та 3 іншим подобається це.
  6. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Да шо ж такий ажіотаж до того штика???
    Нічого цінного там немає!!! Взагалі!!!!
    Клеймо не часте? Так вони є і ще рідкісніші!!!!!
    Там стан вже ніякий. Це не стан для ХО!!! Коллекційним він не буде!!! Це дуже массова залізяка!!!
     
    Граф М., drons, Vladimir N. та 4 іншим подобається це.
  7. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    Нічого дорогого в цьому штику НЕ МАЄЄЄЄЄ.
    Згіден-гарне клеймо ---і все.
    Штик колекційноя вартості вже ніколи не буде мати--по перше---воронація відсутня , полірований і в кавернах.
    Якщо в когось є 15-20 шт і треба ще Діаманта-то так????????????
    Ціна---700 гр +-.......
     
    drons, Slawius, Байрактар та 2 іншим подобається це.
  8. malt

    malt Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    1.059
    Адреса:
    Хегевальд
    я бы и 700 не дал ...сохран ужасный ...
     
    Miklos та D-day подобається це.
  9. Байрактар

    Байрактар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    116
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    215
    Повідомлення:
    4.662
    Адреса:
    700-750грн
     
    vampir, Miklos, D-day та 2 іншим подобається це.
  10. drons

    drons Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    181
    Повідомлення:
    2.769
    Адреса:
    Украина
    Вы я так понял ужасных сохранов еще не видели...
     
    Граф М., vampir, Miklos та ще 1-му подобається це.
  11. malt

    malt Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    1.059
    Адреса:
    Хегевальд
    я видел ...в коллекцию я бы себе такой не взял например .потому так написал .но на каждый товар есть свой покупатель ...никого обидеть не хотел ,для меня эта вещь не несет никакой ценности ...с ув...
     
    drons, Miklos та D-day подобається це.
  12. drons

    drons Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    181
    Повідомлення:
    2.769
    Адреса:
    Украина
    Не знаю кому как,а мне нравиться,коллекционером я себя назвать не осмелюсь и потому для меня и такое пойдет;)
     
    Богдан Олег, vampir, D-day та ще 1-му подобається це.
  13. Rombil

    Rombil Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    1.866
    Адреса:
    Украина
    В нынешнее время у народа свои понятия по цене,думаю пару лет назад тыщенцу отвалилибы,сейчас увы,положите на полочку до лучших времен.
     
    dexter82, Граф М., vampir та 2 іншим подобається це.