Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    У кока-колі від коки лиш назва, то раніше вона варилася з коки та вишні, а зараз порошок з ортофосфорною :smile_10:

    Лагаю значить торможу?Чи то очєп'ятка?))))
     
    гринго80, NIA, Veter-59 und 4 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Нульц.Не ношений.
      2500 грн.
    2. Знак Внутрішні війська України,винт паяний.
      150 грн.
    3. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      44 грн.
    4. Посвідчення до відзнаки участник АТО
      1111 грн.
    5. Україна ЗСУ Знак Хрест ПДВ повітряно десантні війська важкий метал Рідкість Стан на фото,комплектний...
      2300 грн.
  3. ото трапиться тобі дівка з буєм замість піхви ото зрадієш. а там у тому тайілянді таких багато.
     
    corbie, NIA, Veter-59 und 2 anderen gefällt das.
  4. obuch59

    obuch59 General-major

    (сказав і пригнувся, бо в топіку сокира просвистіла :))
    а шо нема хельми SS ? га?
     
    гринго80, NIA, Veter-59 und 4 anderen gefällt das.
  5. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    а то хіба вона тільки у вас на вооруженіі :D
    єгежавиказали ...
     
    гринго80, NIA, Veter-59 und 4 anderen gefällt das.
  6. зате гільзи отою кокаю гарно чистити та і інші залізяки.
    та яка очіпьятка, то так і є.
     
    NIA, SOTNIC, Veter-59 und 5 anderen gefällt das.
  7. а ти що вирішив таки подарувати отого хельма? якщо ні то і нетреба дражнитись
     
    Kamazist und obuch59 gefällt das.
  8. obuch59

    obuch59 General-major

    та продана вже давно:( і за ціх мусарів клятих:mad:
     
    Tayfun_U gefällt das.
  9. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    не знаю шовонотакє, але учора була знахідка,
    ось вам фото на опреділеніе,
    предположітельно кіска ркк, а може і кізяча, бо була на Хортиці -))))))),

    P1010117.JPG

    окрас ще родний, але дно, тобто, верх погризли миші

    оценіть будьласка :D
     
    KUNDLER, casio, Kamazist und 3 anderen gefällt das.
  10. то найшо дражнишся якщо дарити не збираєшся!?
     
    Kamazist und obuch59 gefällt das.
  11. хельма рабо-кріпацької червоної зграї
     
  12. Kamazist

    Kamazist Oberfeldwebel

    Доброго дня за бортом -15 на вулицю ні ногою
     
    yaruk, гринго80, ejnalej und 4 anderen gefällt das.
  13. obuch59

    obuch59 General-major

    а шо там опріділяти - какун малий десь горшик загубив:D
    а оооообщє в нас по горшикам спєц цє- Пан Аскот:)
     
    yaruk, corbie, ejnalej und 3 anderen gefällt das.
  14. obuch59

    obuch59 General-major

    все,умовив - приїдь і забери
    н1.JPG
     
  15. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    ахтижёлкіпалкі, така інтрига пропала :D:D:D
    хотів вже коляну поміняти на амулет, а тут таке єгеж ... :D:D:D
     
  16. та таки якось заскочу. але коли потеплішає бо землю зараз невдовбаєш(((
     
    Саня ZP.UA, Kamazist und obuch59 gefällt das.
  17. obuch59

    obuch59 General-major

    та іму мібілу капіти тре а потім інтріга бубу:D
     
  18. obuch59

    obuch59 General-major

    та ти на НП зайди(куліш по феншую нема з чого сьорбать), обіщялкін Ви Наш:D:)
     
    гринго80 und Kamazist gefällt das.
  19. точно. геть забув. ну нічого, я якось заскочу туди. а поки сьорбай з миска
     
    obuch59 und Kamazist gefällt das.
  20. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095

    Минулого літа , вірніше вже позаминулого , трапилось так шо замість питної води я та мої "одноклюбники" мали вживати привезену гарними альтруїстичними людьми ту саму піпсіколу в огромних колічествах . Звичайно шкода було людських грошей , але від неї вже починали бульки з дупи вилітати коли трохі піднатужишся , от і мали ми змогу поекспериментувати . Уявіть собі відпарену в напівчоботі при температурі плюс сорок людську підошву , котра курва так смердит шо аж мухи з відхожого місця утікають , а котрі полетіли не в той бік - то гинуть на льоту й пікіруют на землю . Так от берете й лиєте ту американську шипучку на ногу - воно так шипит яко від перекису водню ! Потім ходите босоніж по траві та пилюці , потім доки ще не засохло на камінь скачуєте то всьо - липку турицю консистенцією як пластилін , до самого чистого тіла і маєте більше доби чисті та запашні ноги і майже сухі шкарпетки . Отакоєот . Але таки були маленькі трабли - ота процедура таки неприємна бо потім шкарпетка могла прилипнути до стопи і тоді вже доводилось дерти ноги камінцем , але з камінцями проблем не було бо там таке каміння шо з нього можна було робити ножі , сокири , піки чи іншу будьяку доісторичну зброю на кам'яні інструменти .
     
    vincenzo, yaruk, гринго80 und 7 anderen gefällt das.
  21. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Найкраща білизна це її відсутність . От в мене колись була подружка то вона із білизни носила тіко панчохи . То пам"ятаю їі і досі бо коли руку під юбку , а там вже голе тіло :smile_6: , а не якась білизна то саме то :smile_12: .
    Тю теж мені новина зара вбиральня в хаті у всіх є , ну мо тіко в алкоголіків ніц немає чи в пенсіонерів , в мене також і вбиральня і ванна і умівальник на кухні і у ванній кімнаті :p
    В нас теж таких вистачає , там хоч тепло , і як кажут : " зубів боятися до роту не давати " .
     
    yaruk, гринго80, obuch59 und 5 anderen gefällt das.
  22. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095

    То стоянка первісних людей . :D:beer:
     
  23. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Beiträge:
    1.172
    Ort:
    Sardegna IT
    Шалом Православні!
    Фотозвіту з моїх тривалих походеньок нема, бо вештався по роботі, пятого маю знову вирушати в дорогу... Сьогодні був на закувлях зробив собі приємність- купив комплект камуфляжу ДПМ англії, і парку франції. Ну та ще по дрібничках скупився. На роботі часу немаю навіть аби висунутися до крамниці. На копові не був, та і взагалі ніде не був бо дуже втомлююся, та і додому попадаю майже у 20:30 кожного днє, тому усе вже зачинено.
    Отакоєот.
    Усіх з новим роком!!!! Аби процвітала наша Ненька Україна, а прокляті москалі чухали собі сраку вилами а потім колупалися ними у зубах!
     
  24. Kamazist

    Kamazist Oberfeldwebel

    знаєте. що я вам скажу на вулиці таки справді зима пів дня неяк не міг змусити себе вийти у двір. а коли вже вийшов то через 5 хвилин знов у хату нічого незрозуміло де швендятись тим паче у таку погоду. перспектив ніяких лід ще на озері нестав отже по рибу не підеш на коп їхати за зимно. а в дома красота тепло є що їсти та саме головне інтернет.
     
    yaruk, obuch59, NIA und 6 anderen gefällt das.
  25. Kamazist

    Kamazist Oberfeldwebel

    ejnalej gefällt das.