Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Вінігрєтом :smile_10: , :D і лопатою по залізним воротам .
     
    aSvetik24, obuch59, Kamazist and 6 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. р-р 57-58View attachment 10787944 View attachment 10787947 View attachment 10787953 View attachment...
      800 грн.
    2. пропоную ось такий аксесуар на мисливський капелюх, сам капелюх нажаль не зберігся, стан як новий,...
      100 грн.
    3. 100 грн.
    4. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&us...
      145 грн.
    5. Бандама замер на фото
      25 грн.
  3. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    не подобаються — не дивіться, а ми із Сальвадором Далі таке любимо :p (до речі якщо є претензії — можу дати Вам номер картки. див підпис)))))) )
    Нате неретротьолочок
    [​IMG]
    [​IMG]
    А цю не дивіться — бо теж ретро («Мартіні» вже нема, тепер якесь Тріно)
    [​IMG]
     
  4. Vasyl Wolf

    Vasyl Wolf Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    2,396
    Location:
    Львів Украина
    dem-0003.jpg
     
  5. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    Вітаю всих! З святами будьте здорові!!! В столиці теж не дуже гепали, де не де, мабуть боялися щоб хтось по наритнику не гепнув....
     
  6. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    Ну нарешті попросинались !!! Добрий ранок , Україно !!! Надворі вде скоро вечір - але то такий ранок першого січня ... Продерли оченята , повимикали телевізори та радіоприймачі що так і горлопанили всю ніч , пішли до ванної та почистили зубки , побанили всі місця котрі вночі та зранку пристосовувались та присовувались ;) в тепленькі місця виключно гарненьких ( а на Новий Рік вони всі гарненькі та найвродливіші ) жіночок , одягли свіженьку випрану білизну та новенькі штанці та кофтинки , по-поїли та наковтались таблєток та фірмєнтів , а хто тілько чайку чи яблучко бо не лізе нічого в пузо , хто вимушений був знову випити шкалик коньячку за для порядку , навели порядок на столі та в ліжках , позбирали по квартирі шкарпетки , ваники , трусіля , етікетки від цукєрок та прізірвативів , зібрали порожні бляшанки та пляшки - то всьо затрамбували в мішки з зав'язками і виперли в контейнери для сміття , привітались коло сміттєвого майданчика з такими ж самими співгромадянами , побажали та поспівчували одне одному , приперлись до хати , ввімкнули "Райберта" - а тута вже починається життя , ціцьки та привітання ... Вже вечір та знову збираються гості ... Тяжко бути гостинним та мати багато друзів на свята - просто не вистачає 24рьох годин в добі , ось !:beer:
    Вітаю , друзі , з Новим Роком ! 11e7f6c020802b9df8669a71a258f26e.jpg
     
  7. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    а ви з Сальвадором ще ті збоченці ...
    хібаж можно в святкові дні подавати до столу такі "кущі" ???
    майте совість, не ганьбить гарно оформлені "лужайки, до яких всі привикли в цьому сторіччі

    виношу вам умовну цицькову догану :D

    отже ...

    [​IMG]
     
  8. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    Не в тему , проте дуже незвичайно
     
  9. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну що ви тут? небешкетуєте? ну дивіться мені шоб порядок був а нє то шо січас
     
  10. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
  11. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
  12. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
  13. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    мери поппинс - дозвідання -)))))))))))))))))))

    [​IMG]
     
  14. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Будьте обережні на копі, мавки типер в ліс заманюють , типу за хабарем напокопать, і гріються , отакоєот :D

    1355075215_snow-girl-66.jpg
     
  15. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    де де там на расіє на лосевому пасовиську[/QUOTE]


    Та ніфіга , ось де вони беруться
     
  16. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    сальвадор - він такий ...

    [​IMG]
     
  17. Бешкетують цицьки нехочуть виставляти !
     
    Kamazist and ejnalej like this.
  18. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
  19. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
  20. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
  21. А мороженое моё любимое ГРАН ПРИ !
     
    Kamazist, corbie and ejnalej like this.
  22. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
  23. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    а цей велік, вже з підалями -))))))))))))))))))))

    [​IMG]
     
  24. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    Таки да.десь шось трохи пукало,но в основному було тихо<навіть в святославі ніяких гулянок,аж дивно-як козловський на то пішов?>.доброго всім по обіді!як паньство?голівонька не бо-бо?в мене-ні,ми культорно.до-вина,підчас-шампань<тобто вино+газбулька)))))))>,мясця з картопелькою<ніякого ква олівє!во>.і в люлю.А ше в нас-10,трошки трусануло сніжком.
     
  25. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Гарне привітання сьогодні прийшло СМСкою:
    :D:beer::smile_12:
    З Новим Роком Вас тепер,
    Щоби здохло ДНР.
    Новоросія пропала
    І Московія сконала.
    Крим додому повертався
    Ну, а Путін просто всра.ся
    Щоб, зараза, просто вкляк,
    Яника щоб трафив шлях.
    Щоб не гинули вкраїнці,
    В рідній жили би хатинці.
    Позитиву Вам, достатку
    Щастя й радості у хатку.
     
  26. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Добрий вечир!У мене на роботи дурдом,очередь на каток як у мавзолей до бланка-люди подурили.
     
    obuch59, Tayfun_U, Kamazist and 10 others like this.