Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    то точно гармошка а не баян? бо щоб не було як той раз, тілько зря возили! якщо гармошка то її берегти треба щоб пан Коломійський нам зіграв бравенько, на увесь ліс, та і щоб яри почули.
     
    casio, igor-kit и obuch59 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Доброго вечора. Маю для поціновувачів такий чоловічий набір з макетів німецьких гранат DM51A2. Грана...
      37500 грн.
    2. Макет румынской наступательной гранаты. Полностью пустая и безопасная. В наличии одна.
      2100 грн.
    3. Мирного і доброго неба над головою. Маю в наявності такий макет гранати HGO-TA. Сам макет виконаний...
      2600 грн.
    4. ММГ гранати М67. Повністью безпечний макет гранати, вибухівки немає, детонатора немає
      3500 грн.
    5. Ммг ракети від енлау, було пошкодження тому розібрали, що осталося ціле то на фото, піде на ремонт а...
      30000 грн.
  3. Vasyl Wolf

    Vasyl Wolf Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Сообщения:
    2.396
    Адрес:
    Львів Украина
    Слизько ніг не зведеш до купи. Пішов спати ( .Хочу літа!
    34101_zVImVvJ8RubU_w_650.jpg
     
    yaruk, Veter-59, aSvetik24 и 9 другим нравится это.
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    то в чому справа? купіть собі літо то і матимите його.
    тут оно є один жидок з під бердичіва, сусід мій, пан Касіо. так от він літом торгує постійно. якщо хочете то можу бути посередником.
     
    yaruk, Veter-59, casio и 3 другим нравится это.
  5. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
  6. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    У Сашка Громоффа родился нащадок!Тема создана![​IMG]
     
    yaruk, Iden, kran и 15 другим нравится это.
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
  8. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    снігурки скінчились - є червона шапка)))
    27937.jpg
     
    kran, Allex761, ejnalej и 2 другим нравится это.
  9. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    ejnalej и igor-kit нравится это.
  10. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Unnamed Player, yaruk, Allex761 и 7 другим нравится это.
  11. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
  12. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    Соррі!був відсутній по ну дуже поважній причині-САЛО!тій причині назва.повечеряв.і всім смачного,хто при столі!
     
    Tayfun_U, консерватор, kran и 6 другим нравится это.
  13. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.465
    Адрес:
    Киев
    yaruk, консерватор, Бек и 8 другим нравится это.
  14. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    Вітаю , панство ! А мені ще погуляти декілька тижнів і теж знову буду як всі порядні люди - піду працювати ... мабуть :confused: , може навіть скоро ( якщо держава не напи...дить черговий раз ) стану новим землевласником та буду куркулювати на власному чорноземі :D. Вже всіх близьких та друзів провідав , з усіма "почаював" , було так що просто говорили цілу ніч , ходив на полювання , допомагав по господарству , завтра з сватами заколимо кабанчика і почнемо святкувати , віншувати , рожествувати , колядувати , щедрувати :eek::eek::eek:... Чого і вам всім бажаю , купуйте "ойймолодєц!!!" , ну тобто мезим , та активованих вугликів на випадок коли обжеретесь . Звісно розумію шо не гарно так , не дочекавшись першої Різдвяної зірки , як вчили дідусь та Татко ... Але за для порядку перед Різдвом буду добу голодувати й коли вже буде можна то спробую як годиться справжню кутю .
     
    yaruk, Veter-59, консерватор и 12 другим нравится это.
  15. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Спробуйте натиснути.
     
    igor-kit нравится это.
  16. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    Tayfun_U, Veter-59, консерватор и 6 другим нравится это.
  17. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Veter-59, консерватор и igor-kit нравится это.
  18. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
  19. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
  20. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    [​IMG][​IMG]Это просто праздник какойто!
     
    obuch59, консерватор, casio и ещё 1-му нравится это.
  21. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    в собственам саку
     
    консерватор, ejnalej, igor-kit и ещё 1-му нравится это.
  22. Дуплай

    Дуплай Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.121
     
    igor-kit нравится это.
  23. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    Ото Ви знову вимагаєте "могорич" ? Ось вашу розмову перехопили , друга хвилина двадцять секунд -
     
  24. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    Та нєєє , ніколи , бо "Работы поднакопилось за 2 дня-:mad: Даже сюды заскакиваю только на перекуры.o_O":D :beer::beer::beer:
     
    obuch59, Veter-59, aSvetik24 и 2 другим нравится это.
  25. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    То най росте здорове та слухняне ! Шоб допомагало батькам . motivator-15352.jpg
     
    yaruk, igor-kit, corbie и 13 другим нравится это.
  26. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    На жаль Громофф не копарь.....Он гишефтмастер.
     
    yaruk, igor-kit, obuch59 и 9 другим нравится это.