Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Якщо снігу небуде :beer:

    BBnHvuT.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Жилет на коп, рыбалку, охоту. Ткань лёгкая, летняя. Хороший камуфляж для камышей. Имеет множество ка...
      300 грн.
    2. Лёгкий беговой жилет ASICS LITE SHOW WEST. Производитель - японский бренд ASICS® 2 кармана на молния...
      300 грн.
    3. Желет ДАЇ,у такому стані(хорошие б/у).
      200 грн.
    4. безрукавка жилет ,Тіроль. Австрія .Б/в. без механічних пошкодженнь . 3 кишені спереді .зовні , та 1...
      350 грн.
    5. Простая, крепкая жилетка из плотной смесовой ткани. Имеет четыре внешних кармана различной ёмкости....
      200 грн.
  3. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    А шо там було , бо сайт поклали на рємонт :D
    upload_2015-12-22_21-21-27.png
     
    corbie und igor-kit gefällt das.
  4. obuch59

    obuch59 General-major

    в мене робить
     
  5. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    То шо боїтеся шо викачаєтися в багні ? От я ше з юності не люблю отаких як ви які хочуть щоб на Новий Рік був мороз і сніг .
    Завши питав у них нашо таке неподобство , мороз і сніг ? То кажуть шо коли буде п"яний то не викачається в багні і м"яко падати в сніг .
    Доречі , в мене в повіті вже ялинку встановили .
     
    ArtBorsuk, igor-kit und гринго80 gefällt das.
  6. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    То ви пане Обуч мать сепар чи ватний-троль , га ?
     
    гринго80 und igor-kit gefällt das.
  7. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    И у меня работает
     
    консерватор und igor-kit gefällt das.
  8. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Ше один :D
     
    igor-kit und гринго80 gefällt das.
  9. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.465
    Ort:
    Киев
    Там живут злобные кацапские тролли .
     
  10. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Дуже злобні [​IMG]
     
    vovc2301, corbie, Бек und 5 anderen gefällt das.
  11. obuch59

    obuch59 General-major

    ага,Ви щє в комуняки мене запишить
     
  12. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    І мене!В мене щей галстук десь лежить,і зірочка жовтеняти і консомольський,2!!штк.:D
     
    igor-kit, casio und obuch59 gefällt das.
  13. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Льогко , отримаєте томік вовки-картавого і все , камуняка на все життя :D
     
  14. obuch59

    obuch59 General-major

    в мене є,але зостається все меньш з кожним днем(краматорій робе)
     
  15. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.465
    Ort:
    Киев
    Пионер всему пример .
    пионер-всегда-готов.jpg
    значки-пионерские.jpg
     
  16. obuch59

    obuch59 General-major

    ну в разі пішло тролення отим неподобством,пішов я кращє сальца закину в пузо
    і якусь хфільму подивлюсь
    спимо.jpg
     
  17. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    А взагалі я був скаутом,маю галстук синій з вишитим сонцем!Отак от :p:D
     
    obuch59 und igor-kit gefällt das.
  18. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Рога и копыта.
     
    консерватор und igor-kit gefällt das.
  19. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
  20. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Beiträge:
    3.437
    Ort:
    Киев
    :eek::eek::eek:
    .что это было???
    :smile_10::smile_10::smile_10:
    Это пишет ШИЗОФРЕНИК. Причем один.
     
    RIHARD 77, casio, obuch59 und 4 anderen gefällt das.
  21. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.465
    Ort:
    Киев
    Раздвоение личности , вата короче . Больше не чего добавить .
     
  22. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.465
    Ort:
    Киев
    Пойду на боковую , всем счастливого отдыха .

    пора-на-боковую.jpg
     
    сеня73, casio, obuch59 und 5 anderen gefällt das.
  23. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    400
      проданные:
    1.813
    Вітаю шановні ! Зайшов покнопав почитав-розширив свій кругозор так сказать! Маю на завтра багато планів тому буду люляти раніше!!! Сьогодні був у місті прикупив собі картину на кухню -чомусь сподобалась-а як говорать-якщо подобаеться треба брать!! Всім добраніч !!! DSC08706.JPG
     
    yaruk, сеня73, casio und 14 anderen gefällt das.
  24. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Камради!Хто небудь,я теж хочу шапку новорічну на аву.Зробіть хто небудь на мою аву(бо я не вмею):(:beer:
     
    сеня73, casio, obuch59 und 5 anderen gefällt das.
  25. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095

    Чого це не дадуть - там майже пів-кіла золотця під старовинною патіною .
     
  26. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095

    Ось тут Ви , прошу пана , не праві - кажуть старі люди шо , наприклад , в Карпатах навіть гівно цілюще й корисне ! Он сьодні була передача по плюс один про одного молодого москаля - так там так і сказали , мовляв у карпатах те гівно стало людиною . :):beer:
     
    casio, corbie, obuch59 und 4 anderen gefällt das.