Будні і побут копаря

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Oprishok, 29 лют 2012.

  1. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.095

    Будете фуліганить в етері - отримаєте купу неприємностів , навіть стоперший кілометр не врятує ...
     
    NIA, obuch59 та Veter-59 подобається це.
    1. Нові, в упаковці. Залишивля тільки розмір L WATERPROOF TROUSERS mtp gore-tex Оригінал Британія на 4...
      950 грн.
    2. Нова куртка, чомусь немає однієї маленької нашивки для наліпок, на зріст 180см.
      800 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Маскувальний костюм зимовий Multicam Alpine (Маскхалат) Ідеально підходить для маскування в лісових...
      840 грн.
    4. (в наявності 1 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&us...
      160 грн.
    5. Ветровка - анорак от британского бренда Peter Storm® Цвет чёрный. Описание от производителя: ВОДОНЕП...
      650 грн.
  2. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    451
    Адреса:
    Україна
    Так,дякую за пояснення,дуже глибоке.Довго думала чи відповісти Вам.Я напишу в загальному.Коли сонечко світить в тверду непохитну комяну скелю,то воно отримує яскравий отблиск в очі,що мало приємно.От,хоча б квіточка яка,чи хоч травинка пролізла на скелі,тоді і світити було б приємніше.
     
    KUNDLER подобається це.
  3. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.095

    А Ви хіба не чули шо в "них" навіть лопати з мотірцями .
     
    kran, консерватор та aSvetik24 подобається це.
  4. server997

    server997 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.548
    Сала молейкуме, таваріщі.:beer:
     
    casio, ejnalej, obuch59 та 2 іншим подобається це.
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    і вам той. лигаєм. чи як?
     
    obuch59 подобається це.
  6. obuch59

    obuch59 General-major

    Повідомлення:
    5.618
    Адреса:
    Кривой Рог Украина
    я вже той, після баньки, лигаєм:D
     
    yaruk, SOTNIC, ejnalej та 4 іншим подобається це.
  7. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.437
    Адреса:
    Киев
    А кто у нас тут по кондиционерам????
     
    obuch59, NIA та консерватор подобається це.
  8. server997

    server997 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.548
    наливайте, сальце вже нарізане
     
    obuch59 та NIA подобається це.
  9. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.437
    Адреса:
    Киев
    Завтра ж понедельник...:eek:o_O
     
    obuch59, NIA та консерватор подобається це.
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    вам що спекотно дуже? то менш топіть)))
     
    casio, yaruk, obuch59 та 6 іншим подобається це.
  11. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    89
    Повідомлення:
    3.636
    Адреса:
    Поділля
    Плане К.у Вас клюнэ оборудовано кондіціонєром?
     
    casio, obuch59 та консерватор подобається це.
  12. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.437
    Адреса:
    Киев
    .нет, но нужна консультация.
     
    obuch59, NIA та консерватор подобається це.
  13. server997

    server997 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.548
    І що? головне що сьогодні неділя, а ями на клуні, москалі самі риють)
     
  14. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    34
    Повідомлення:
    15.065
    Адреса:
    Лісостеп
    Значить, наближається п"ятниця. ;)
     
    yaruk, obuch59, SOTNIC та 4 іншим подобається це.
  15. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    89
    Повідомлення:
    3.636
    Адреса:
    Поділля
    Пропоную,хто до пятниці викладе жєнскі залози то висилає по 0,5 коньяку кожному сьогоднішньоиу учаснику блуднів
     
    casio, гринго80, obuch59 та 6 іншим подобається це.
  16. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    Мені б таку… бо в мене тіко з ручкою від дрелі
     
    obuch59, Tayfun_U, KUNDLER та 3 іншим подобається це.
  17. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    451
    Адреса:
    Україна
    Я згодна:beer:,якщо то правда,бо я вас,чоловіків знаюo_O.Спочатку обіцяють,а потім не виконують обіцяного:(
     
    casio та obuch59 подобається це.
  18. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    89
    Повідомлення:
    3.636
    Адреса:
    Поділля
    Самий злостний нарушітєль порядков Вас за букетик купить і усьо:D
     
    obuch59, ejnalej, консерватор та ще 1-му подобається це.
  19. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.437
    Адреса:
    Киев
    Ну да! Как это будни и без желез???:eek:
    Тут не клюб воздерженцев!:p А военно-исторический форум!:cool::smile_14: Серьезные люди сидят между прочим...:smile_13:
     
    гринго80, corbie, NIA та 5 іншим подобається це.
  20. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    451
    Адреса:
    Україна
    Ой,як страшно.Я ж не продаюсь:p навіть за букетик:D
     
    NIA, obuch59, ejnalej та 3 іншим подобається це.
  21. server997

    server997 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.548
    А за банку сала?
     
    Veter-59 подобається це.
  22. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    451
    Адреса:
    Україна
    Я ж вище писала,ніякого сала:p:D
     
  23. server997

    server997 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.548
    А за 40 навароских рублів?
     
    Veter-59 подобається це.
  24. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    451
    Адреса:
    Україна
    Це Ви дразнитесь чи насправді читати не вмієте?:D
     
  25. server997

    server997 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.548
    Не побачив 726303885.jpg
     
    corbie, obuch59, консерватор та ще 1-му подобається це.