Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. консерватор

    консерватор General-leutnant

    до речі незабаром свята тож знайшов рецепт смачнющого святкового коктелю. бліда мері зветься. треба якось буде спробувати зробити.
     
    corbie, ejnalej and гринго80 like this.
  2. Интересные лоты

    1. Рушник з мікрофібри робмір 70/140
      350 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&u...
      275 грн.
    3. (в наличии 15 шт.)
      Антимоскітна сітка накидка. Розмір полотна 1,5х2.2 метри. Стан: нова
      250 грн.
    4. (в наличии 8 шт.)
      Несесер сумка-косметичка для банного приладдя Хакі (новий). Розмір: 23х15х7 см. Спеціальна сумка...
      290 грн.
    5. (в наличии 9 шт.)
      Несесер органайзер для мильно рильних з Франціі. Ціна за 1 шт.
      100 грн.
  3. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Здоровенькі були,що поробляете?У нас морозець -5,прийшлося вдома котел увімкнути щоб вода не замерзла,бо я не вдома а в батьків(день народження відмічаю) і буду аж увечері.
     
    yaruk, corbie, casio and 3 others like this.
  4. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Замість томатного соку молоко??
     
    yaruk, corbie, Tayfun_U and 1 other person like this.
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ні. все набагато ліпше та смачніше
     
    corbie and ejnalej like this.
  6. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Рецептуру в студію! !!:)
     
    corbie and Tayfun_U like this.
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну всьо! пропав пан. тепер прокиниться ранком у чужому ліжку поряд з якимсь стархопудалом і буде довго згадувати, але так і не згадає як він там опинився. наче чемно попрощався з батьками та посунув до хати і наче таки дійшов до своєї хати але як опинився тут невідомо. от така загадка природи. а ви кажете
     
    corbie, casio and гринго80 like this.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ні. вам не можна, ви в батьків. там тре поводитись чемно
     
    corbie and casio like this.
  9. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Увечері завтра,і багато не пью бо зранку на рибалку та й день народження у батька а мій уже минув :p
     
    yaruk, corbie, casio and 3 others like this.
  10. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Вин ооще майже не йисть,але пьэ дуже.Та його тато з хати не пускаэ,гадаэ що я його поганому навчу.
     
    yaruk, corbie, casio and 3 others like this.
  11. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Ни,блиду поганку и настаювати на спирту недилю у темному мисци.
     
  12. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Конечно окуляри програє,мобилу посіє і шкіряні покрови пошкодить :-D
     
    yaruk, corbie, casio and 2 others like this.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а зазвичай ви тілько доброму та вічному його вчите?:D:D:D:D:D:D
     
    yaruk, corbie and ejnalej like this.
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то тілько пан Бек таким займається. то його прерогатива гриби та різні настоянки з них.
     
    yaruk, corbie, KUNDLER and 3 others like this.
  15. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Не забуваємо що завтра Андрія. Сьогодні дівчата гадають. А завтра запрошують хлопців "на вареники". Всім завтра бажаю "хороших дівчачих (жіночих) вареників! :D:oops:;) image.jpg
     
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    та ну її до біса тую рибалку, ліпше горілки зайві три чарчини перехилити та з якоюсь кралечкою на ранок прокинутись. тілько оберайте кралечку гарну щоб ранком не було серцевого нападу від жаху)))
     
    corbie, casio, obuch59 and 2 others like this.
  17. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Вам теж хвайних волохатих жиночих вареникив.
     
    corbie, kran, casio and 2 others like this.
  18. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: а що там робить, шукаєте Мері, в бутиль, туди поганки , настоювать тиждень і все.Або другий рицепт більш традиційний, шукаєте Мері, наливаєте їй на пупок настойку з бліди поганки і сьорбаєте.

    якщо немає Мері, можете замінити інгрыдієнтом Машею.



    es2368353.jpg
     
  19. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    панове 3-раз 0.5 пропонувати небуду.:beer:
     
  20. консерватор

    консерватор General-leutnant

    резерв!
     
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а що саме пропануєте?
     
    obuch59 likes this.
  22. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270

    0.5 коняку. і до речі чому ви такий невнімательний, вже 2- раз вам пропоную.:beer:
     
  23. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Скорше для іграшкових черевичок :). А взагалі то не чобітярське приладдя ...
     
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а який коньяк та чого саме півлітри а не літро?
     
    ejnalej likes this.
  25. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Резерв за мною :)
     
    ejnalej likes this.
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вас батькі чекають. тож поспішайте щоб на столі хоч сухарик залишився бо як казали давні латиняни запізнившемуся-кістка! отакоєот.