свт-40

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Paul_Gudvin, 9. Dez. 2015.

  1. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    Вітаю панове!Є такий штик,так склалося що його треба продати..За скільки його можна відпустити?
     

    Images:

    jD6f-gvdt7Y.jpg
    jXx1-vO_2sE.jpg
    0DNzrL1Xd8k.jpg
    B7RY-XJr5tM.jpg
    FYdKjJ8CiEQ.jpg
    -U4Nw5gYTdM.jpg
    Хреб gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. 1200 грн.
    3. Алюминий . Немного почищен . Вес - 60 грамм . Размер - 150 х 120 мм . Коп в блиндаже . До чистки был...
      120 грн.
    4. до 1945-го и ранее… Пряжки ПМВ, фурнитура, ММГ и пр. Уже в коробке.
      400 грн.
    5. 40 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    5.993
    Добрий вечір. Свій більш ржавий і без клейм продав за 350. Тут верхня заточка + клейма. Менше 550 віддавати не варто
     
    viking38, Поліщук, vampir und 4 anderen gefällt das.
  4. geverk98

    geverk98 Stabsfeldwebel

    В России такой с ножнами не менее 5 т.р. Не частый ножик!
     
    viking38, Кіла2013 und Paul_Gudvin gefällt das.
  5. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    Дякую,маю ще один в колекції,тіки накладки треба підшукати,цей теж хотів зробити але трошки піджимають фінанси..
     

    Images:

    IMG_20151206_155645.jpg
    IMG_20151206_155650.jpg
    IMG_20151206_155656.jpg
    Хреб, Кіла2013, vampir und 2 anderen gefällt das.
  6. geverk98

    geverk98 Stabsfeldwebel

    Поставить родные накладки и винты-и очень достойный ножик!
     
  7. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    Саме накладки і шукаю;)
     
    Хреб und Кіла2013 gefällt das.
  8. Богдан Олег

    Богдан Олег Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    399
    Лоты
      на продаже:
    10
      проданные:
    780
    Beiträge:
    4.665
    Ort:
    Украина
    Забрал бы .Но нужны доп фото крупным планом лезвия ,гарды и кнопки .Если ,что первый на резерв .В личку тоже отписал
     
    Paul_Gudvin, Кіла2013 und vampir gefällt das.
  9. vampir

    vampir Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    226
    Лоты
      на продаже:
    43
      проданные:
    517
    Beiträge:
    4.322
    гр 500 но лучше реставрировать дороже будет
     
  10. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    Продається тільки перший штик;)
     
    Хреб und Богдан Олег gefällt das.