Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Читав я на віоліті те обговорення . Там відразу якісь завистники почали лякати того хлопа сбу і всякими іншими каральними органами . А от адміни віоліті навпаки сказали що ніц ніяких порушень немає , якісь там статті викладали і запевнили що торги будуть , і шо вони допоможуть з продажою . Хлоп той молодець , казав що потрощить ті кувшини , а державі не здасть :smile_12:
     
    NIA, igor-kit и Вольф нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Комбинезон для работы в холодное время года. Внешняя ткань средней плотности, смесовая. Утеплён синт...
      850 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Рабочий (технический) комбинезон. Пошив классический : застёгивается на змейку, два нагрудных карман...
      500 грн.
    3. Оригинальный комбинезон для технического персонала американской армии. Ткань средней плотности на тё...
      800 грн.
    4. 1000 грн.
    5. Комбінезон новий виробництва Іспаніі. Резинка пояса тягнеться +20 см.
      750 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    NIA, igor-kit и casio нравится это.
  4. Вольф

    Вольф СД

    Сообщения:
    3.972
    Я тоже читал, что разобьет. А потом как то выпустил из виду развитие сюжета. Флуд по шел. И тут вчера наткнулся, что Плохо закончилось.
     
  5. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Все нормально пройшло,це не такі і великі гроші.На фійолетовому проходило і покрутіше.
     
    corbie, igor-kit и Вольф нравится это.
  6. Вольф

    Вольф СД

    Сообщения:
    3.972
    У нас тоже один продал разорванную гильзу маузера за крутые деньги :D:D:D:D:D
    И еще покупатель получил кучу льгот на сайте:D:D:D:D:D
    :beer:
     
    гринго80, corbie, yaruk и ещё 1-му нравится это.
  7. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Я думаю то банальна заздрість . Он шо той освєдомлєнний MasterZemb писав раніше
    шо ісходіл кілометрі кубометрі і ніц нічого не викопав
    upload_2015-12-1_22-11-52.png
    Є такі нікчемні люди які скрізь своєю жовчю бризкають , от і тут таке саме . Але й могли і забрати бо той хлоп сам не це напрошувався .
     
    гринго80, igor-kit и Вольф нравится это.
  8. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Последнее редактирование: 1 дек 2015
    гринго80, igor-kit и Вольф нравится это.
  9. Вольф

    Вольф СД

    Сообщения:
    3.972
    Ага))) Есть такое дело)))) Ему нужно чаще улыбаться) И чаща улыбнется ему)
     
    corbie, yaruk и casio нравится это.
  10. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    В коментах пишуть що цей хлоп з Кам'янця Подільського. Грошей він не отримав, "органи" кувшини експропріірували, щей в "дюндєль" получив.
     
    Oprishok, консерватор, igor-kit и 2 другим нравится это.
  11. Вольф

    Вольф СД

    Сообщения:
    3.972
    А ссыль есть?
     
    ejnalej нравится это.
  12. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Те що пишуть на арені ще ні про шо не говорить,якби так було то до мене докотилось,в вузькому колі копарі теж спілкуються на такі теми,на фіолетовому він забанений з резолюцією "по проханню користувача",всі його пости та теми знесені,все підчищено,він скоріш не новачок а викидав ці горшки з лівого профілю,так що грошей йому дали а все що можливо підчистили
     
    corbie, консерватор, igor-kit и ещё 1-му нравится это.
  13. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    В коментах в самому кінці:
    image.jpg
     
    Oprishok, igor-kit и Вольф нравится это.
  14. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Цілком може бути.
     
    консерватор, igor-kit и KUNDLER нравится это.
  15. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Ой цей мастерземб,бризкає ядом на всі сторони,видко жаба душить,а получив по фейсу і став стукачом це на рівні 5 класу школи:D
     
    corbie, Tayfun_U, консерватор и ещё 1-му нравится это.
  16. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.465
    Адрес:
    Киев
    Всем счастливого отдыха , пора на боковую .

    спокойной-ночи.jpg
     
  17. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.065
    Адрес:
    Лісостеп
    Вітаю.
    Дякую. Якраз сьогодні збирався запитувати у Вас прогноз.
    Я теж чув такі розповіді, що відібрали в нього горщики. Але правда, чи той хлопець сам придумав, не знаю.
     
    ArtBorsuk, сеня73, NIA и ещё 1-му нравится это.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    от жалко пацана©
     
    Вольф, yaruk, NIA и 2 другим нравится это.
  19. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    Звісно то він бреше аби до нього не добравсь якийсь "фіолєтовий" збирач відсотків ... Сидить собі десь на панчосі з грошима й тремтить від страху та жадібності . Так тепер до скону й перераховуватиме ті виручені гроші вночі та потайки ...
     
    гринго80, ejnalej и NIA нравится это.
  20. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Ну просто відібрати,це мало реально,скоріш всього запустили мульку для таких що жаба душить.
     
    corbie нравится это.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    сусіде! как пАгодка в мАцквє?
     
  22. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Зачинився в фортеці в отій башні де Кармелюк в кайданах:D
     
    консерватор, ejnalej и KUNDLER нравится это.
  23. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.065
    Адрес:
    Лісостеп
    А іще я чув від серйозного дядька, котрий працює з антикваріатом, що аукціон на "Віоліті" гм... неоднозначний. Коли трапляється дійсно цінна річ, то на аукціон потрапляють тільки свої. Всі інші (з різних причин) не можуть взяти участі в торгах.

    З.І. За що купив...
     
  24. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    Агаааа ! От і Ви , пане , показали своє "жалко" - таки Ви не такий вже й черствий та безкомпромісний козарлюга !:D:beer:
     
    гринго80, ejnalej и NIA нравится это.
  25. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Жалко відсоточків,і в клунє такі горшки не потраплять:D
     
    консерватор и ejnalej нравится это.
  26. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    На початковій стадії експєрти мовчать,потім паскудять,потім починають збивати ціну "подтвєрдітє дєньгамі",я цієї осені викинув ремінний розподільник цікавої форми і тиша по цей день,зате кілька телефонних дзвінків з проханням продати:D
     
    corbie, Allex761 и консерватор нравится это.