Доброго времени суток .Уважаемые оцените данный девайс найденный на чердаке ,Возможно дед притянул с бывшего пивзавода находящегося у нас в городе.Высота 45см ,окружность 1.30 ,дааметр верха и низа по 37 см.,с пивоварня Пана Канского.http://www.doroga.ua/poi/Kievskaya/Berezanj/Pivzavod_Kanskogo/3924
За кордоном, за таку, тільки в кращому стані- просять 65 євро- ніхто не дає: http://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-...olsten-brauerei-altona-1658/371904431-88-3168 Та й бочка не має відношення до броварні Канського. Це броварня, яка знаходилась в Гамбурзі: https://en.wikipedia.org/wiki/Holsten_Brewery В 2004 році її викупив Карлсберг. У нас її ціна- до 200 грн. Це напевне- самий максимум. Може 220...Пересил дорогий.
скажу вам так, колись за них просили 500 грн , ніхто не давав такі гроші якщо хочете, можу допомогти із продажом, безкорисно, в мене колега цікавився ними для декору ( але на той час 500 грн зажав) будете мати адекватну ціну можу йому запропонувати.
Ніколи такі бочки і в такому стані у нас не коштували 500 грн. Якби це був наш регіон- вона б коштувала від 800 грн і до 300 доларів (залежно від стану).
камрад, я говорю те, що бачив і те, що чув на власні вуха . а 500 грн тоді це не мало і не багато це 50 Є
Не знаю как 500 но http://arc.violity.com/pivnaya-bochka-p-f-haberbusch-i-schiele-s-a---1921-1944-6129249
Бочка нашлась в одном из чердаков в близи этой броварни Просто в ВОВ у нас в городе на этой броварне были немцы ,возможно что они и завезли ее http://ukrainaincognita.com/node/2189
Бочка в продаже http://aukro.ua/pivnaya-bochka-holsten-brauerei-altona-19-20-vek-bon-i5829773361.html
Ресурс Аукро позволяет останавливать лот в любое время ,у меня на виолити закончились средства завтра завтра постараюсь пополнить и перевыставить ,на виолити ,если там стартонут тогда уже лот на аукро закрою.