причина бану...

Тема у розділі 'Модерування', створена користувачем Oleksandr1986, 26 жов 2015.

  1. Oleksandr1986

    Oleksandr1986 Schütze

    Повідомлення:
    9
    Доброго дня шановним модераторам!
    Як взнати за що був виписаний бан камраду і кому він може задати таке запитання?
    З повагою.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Полевой котелок М60/70 ННА. NVA KOCHGESCHIRR Оригинальный полевой котелок, ранней модификации, с к...
      1300 грн.
    2. Шкарпетки зимові (трекінгові) розмір 25-27.
      100 грн.
    3. ЗСУ. Котелок - подфляжник. Новый
      120 грн.
    4. Новая сумка рюкзак карпятника отличного качества из Франции от ТМ Silstar.Можно использовать для пер...
      999 грн.
    5. Алюминевый копаный ящик,имеет утраты (на фото)
      650 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Коли вернеться з країни "бананів" то в своєму профілі він прочитає за що забанений і ким.
     
    Oleksandr1986 подобається це.
  4. Oleksandr1986

    Oleksandr1986 Schütze

    Повідомлення:
    9
    Та то в нього вже не вперше,просто нічого не накоїв...по його словах;)
     
    Кіла2013 подобається це.
  5. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Я теж сьогодні з країни "бананів" повернувся, теж думав що нічого не зробив, а виявляється що косяки були
     
    Владимир и Мир та votaga подобається це.
  6. Oleksandr1986

    Oleksandr1986 Schütze

    Повідомлення:
    9
    буває...
     
  7. TruckDriver

    TruckDriver Тростниковый кабан Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    10.220
    Адреса:
    Плавни
    Можно у меня спросить.
     
    Oleksandr1986 та Сергей Руденко подобається це.
  8. Oleksandr1986

    Oleksandr1986 Schütze

    Повідомлення:
    9
    Дуже дякую,вже вияснили з камрадом Artem:beer: