причина бану...

Тема у розділі 'Модерування', створена користувачем Oleksandr1986, 26 жов 2015.

  1. Oleksandr1986

    Oleksandr1986 Schütze

    Повідомлення:
    9
    Доброго дня шановним модераторам!
    Як взнати за що був виписаний бан камраду і кому він може задати таке запитання?
    З повагою.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Зимняя шапка ВС Швейцарии. Цвет серый. Состояние минимум Б/У, склад. Заявленный размер 58/59. Факт...
      150 грн.
    2. Китель канадской армии, периода Второй Мировой. Отличное состояние, все пуговицы на месте. Хороший ч...
      3000 грн.
    3. Советские армейские ватние штаны. Высокий стёганный пояс, два передних внутренних кармана, один внеш...
      400 грн.
    4. Блок управління герань 2
      2000 грн.
    5. Перевірена, зображення дуже якісне В захисному корпусі
      4500 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Коли вернеться з країни "бананів" то в своєму профілі він прочитає за що забанений і ким.
     
    Oleksandr1986 подобається це.
  4. Oleksandr1986

    Oleksandr1986 Schütze

    Повідомлення:
    9
    Та то в нього вже не вперше,просто нічого не накоїв...по його словах;)
     
    Кіла2013 подобається це.
  5. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Я теж сьогодні з країни "бананів" повернувся, теж думав що нічого не зробив, а виявляється що косяки були
     
    Владимир и Мир та votaga подобається це.
  6. Oleksandr1986

    Oleksandr1986 Schütze

    Повідомлення:
    9
    буває...
     
  7. TruckDriver

    TruckDriver Тростниковый кабан Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    10.220
    Адреса:
    Плавни
    Можно у меня спросить.
     
    Oleksandr1986 та Сергей Руденко подобається це.
  8. Oleksandr1986

    Oleksandr1986 Schütze

    Повідомлення:
    9
    Дуже дякую,вже вияснили з камрадом Artem:beer: