Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Beiträge:
    9.328
    Ort:
    Сектор_М
    Що, що, цицьки вони рекламують! Ось що!

    [​IMG]
     
    1. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    2. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    3. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    4. Штани в нормальному стані відслужили вірою правдою,все працює суперовські обожнюю їх,але настав час...
      500 грн.
    5. Чоловічі тактичні штани Rip-Stop Мультикам демісезонні Відчуйте свободу та комфорт у будь-яку пору р...
      1500 грн.
  2. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    а краще повію:beer:
     
  3. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    :beer::beer::beer:
    1272218320_2.jpg 1272218363_4.jpg tylat_com_vlesy_18.jpg
     
    гринго80, Бек, ejnalej und 8 anderen gefällt das.
  4. ejnalej, ribbentrop, obuch59 und 2 anderen gefällt das.
  5. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Beiträge:
    1.172
    Ort:
    Sardegna IT
    А залізного хреста тому ган... ну дали за носіння жіночих підборів?
     
  6. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    ejnalej, нейтрал7, casio und 6 anderen gefällt das.
  7. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Beiträge:
    1.172
    Ort:
    Sardegna IT
    А куди ви повієте? якшо що то можна з Вами?
     
  8. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.065
    Ort:
    Лісостеп
    Побачили за що зайшла мова, і які фото постять в неурочний день, то не заходять, від гріха подалі. Чекають, поки дружини спати полягають. :)
     
  9. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    побігли купувати полєзну штуку для перегляду нашої теми - бо тут шось так понєслась, що без цього тепер аж ніяк:oops:
    21143768_shalash-dlya-odinokogo-indejtsa.jpg
     
    гринго80, Бек, ejnalej und 10 anderen gefällt das.
  10. obuch59

    obuch59 General-major

    суботта шабаш а тута ціцькі піскі :D
    пішли всі в сінагогу сімкі торгувати:beer::)
     
  11. Видать и другими талантами полон.
     
  12. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    А потім шо будуть робити?))
     
  13. obuch59

    obuch59 General-major

    ось! так бі зі перших очєй!
    він зра в банькє а я підгледів!
    подгляд.jpg
    поля поля і посадки!єх!
    DSC03861.JPG
     
  14. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Піпец!!!Ше такого не бачив!!))))Може запропонуйте на продажу))
     
  15. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    Ми ж живемо в цивілізованому світі! От пішли ви в кафе, і вам закортіло ... дістали, пристроїли і вперед! І вам добре, і відвідувачі не відволікаються від харчування!:smile_12:
     
  16. obuch59

    obuch59 General-major

    ЄЄх молодежь:)
     
    ejnalej, yaruk, нейтрал7 und 6 anderen gefällt das.
  17. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    ..
     

    Images:

    673891_masturbatsiya.jpg
  18. Ага, не бачив він, а молоко при СеСеСеРії раніше в пірамідках купували? Їх пречудово використовували замість петард і хлопавок, а ще робили годівнички для пташок. Виявляється є ще застосування...
     
  19. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Beiträge:
    1.172
    Ort:
    Sardegna IT
    Резерв на ножик і на ножни (ота кривозакричена фігня шо рядом з ножиком)!
     
  20. Lakki

    Lakki Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    113
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    224
    Beiträge:
    2.597
    Ort:
    УкраЇна
    Бо туди,сцуко,увійти нереально.Вчора зарегілся-пароль невірний,поміняв його пару разів,та марно;порадили почекати до сьогодні-ніц не змінилось.
    Не сприймає ні на якій мові(вже думав,що може мову не ту дав).
    Спробую ще раз змінити,але взагалі таке враження,що якісь гумовий виріб навмисно щось там нашаманив!:mad:
     
    ejnalej, нейтрал7, corbie und 2 anderen gefällt das.
  21. Перасыл у Беларусь ёсть? За мой счет...
     
    ejnalej, нейтрал7, corbie und 3 anderen gefällt das.
  22. obuch59

    obuch59 General-major

    ножик не буде в резерві,а ота кривизна має кіло (залізяка!) воно тобі нуна?
     
  23. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Beiträge:
    1.172
    Ort:
    Sardegna IT
    А що? У мене тапки такі закручені є (колись у Тунісі купив) розріжу оту криву фігню, зроблю пропил пі ножика, вчіплю на ремінь і буди так ходити, ножика гнути не буди бо там по довжині має вистачити! Ашовидумали!-мода!!!!
     
    гринго80, ejnalej, yaruk und 6 anderen gefällt das.
  24. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    расчлененка?:D
     
  25. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    Вы, может, хотите меня зарезать, разрубить тело на части, отправить малой скоростью в разные города, а голову заквасить в бочке с капустой?! Так я против. (с)