Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    резерв на значок для камуняки!
     
    ejnalej, casio, Allex761 and 3 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. Нульц.Не ношений.
      2500 грн.
    2. Україна ЗСУ Знак 95 окрема аеромобільна бригада ОАЕМБр Житомир отдельная аэро мобильная бригада ВДВ...
      600 грн.
    3. ЗНАЧОК СНАЙПЕРА ВИНТОВКИ МП США USMC RIFLE SHARPSHOOTER BADGE Оригинал Все лоты в единственном экзем...
      400 грн.
    4. Папка до почесної грамоти генерального прокурора України
      2222 грн.
    5. Відзнака за службу
      2222 грн.
  3. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    та в мене тих значків на городі… може там розстрілювали комсомольців?))
     
    vincenzo, KUNDLER, ejnalej and 9 others like this.
  4. yaruk

    yaruk Hauptmann

    що більше ніж в річці?
    параход іде, круги кольцами
    будем рибу годувать, комсомольцями(с)
     
    vincenzo, KUNDLER, casio and 7 others like this.
  5. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    доречі панове! з приходом холодів, стали розпосюджуватись усіляки маскальські віруси та хвороби! тому частіше додавайте до вашого раціону: часник, цибульку, червоний перчик, горіхи... і звичайно побільше мняса,сальца під горілочку! ( і добру бабу) :)
     
    vincenzo, KUNDLER, casio and 8 others like this.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    з дупи своєї злупи та і буде тобі чохол. і взагалі я з тобою камунякою нерозмовляю:p:p
     
    ejnalej, сеня73, casio and 6 others like this.
  7. cvoy

    cvoy Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    залишки соліда речі посполітой.....
     
    casio, Veter-59, Allex761 and 3 others like this.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    так то ще і на добру бабу сало та мнЄсо витрачати а це суцільні збитки бо добра баба і жере добре. тим більш це виходе що треба москальок підгодовувати та обігрівати! бо баби тілько в кацапів а в нас жінки та дружини. так що ліпше гарну жіночку а не добру бабу. отакоєот. а ви кажете
     
    vincenzo, KUNDLER, casio and 9 others like this.
  9. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    а що за метал? На срібло мало схоже, невже люміній?
     
    obuch59 likes this.
  10. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,070
    Location:
    Лодомерія
    ... кожного кулі чекає печать )(
    ----
    Хоча в оригіналі автора мало не розстріляли краснорузкє.
     
    vincenzo, KUNDLER, casio and 4 others like this.
  11. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    бабу або жіночку тре запрошувати після вечері , на легкий перекус с подальшим.... ну ви у курсі! :)
     
    vincenzo, ejnalej, casio and 4 others like this.
  12. консерватор

    консерватор General-leutnant

    та після вечері тілько спати, а от до жінок тре' на голодний шлунок ходити та займатись ними. бо якщо шлунок повен то може через верх полізти коли обертати почати, а воно якось не естетично.
     
    vincenzo, ejnalej, casio and 5 others like this.
  13. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    я на порожній шлунок не "працюю"))) як можно думати про бабу коли хробачок гуде і гуде? авитакекажите!
     
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    і обригати і її і себе і подушки. ото весело буде, а головне що незабуваємі відчуття на усе життя залишаться
     
    vincenzo, obuch59, Veter-59 and 2 others like this.
  15. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Скоріш екстрим,більш ніде було:-D.Я нежонатий ;-)
     
    vincenzo, obuch59, Veter-59 and 6 others like this.
  16. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Білон,розбавлене срібло,низька проба десь 400 та.
    А де це Ваш городик???
     
    cvoy, obuch59, Veter-59 and 4 others like this.
  17. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    от тобі на... почали за приємності а закінчуємо гидотою! тре не багатсько впихати в "торбинку" до паночки))) як каже мій сусід: усе повинне бути в міру! авикажите

    пс: якщо так їсти, то недовго до того, що і днищще може відірвати із корінням)))
     
    Last edited: Oct 10, 2015
    vincenzo, obuch59, Veter-59 and 3 others like this.
  18. Anatol_AA

    Anatol_AA Major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    2,619
    Location:
    Київ
    Литовский двуденарий 1620 г. Сигизмунда III, монетный двор г. Вильно (сегодня г. Вильнюс).
    Монета отчеканена с низкопробного серебра, не редкая и не дорогая.
     
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то нащо взагалі тоді жерти? пограв, пожер і усі задоволені. отакоєот
     
  20. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    \\
    в мене наколок нема, та й мало буде. Треба шити три. Один на камеру, а два на продаж.:p
     
  21. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Неподалік від стародавнього Ростовця)))
    Дякую!
     
  22. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    незабаром званіє отримаю! буду обмивати))
     
    obuch59, casio, SOTNIC and 2 others like this.
  23. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Завтра і провірю скільки там камсомольців зажмурених приникано:D а то черняхи трохи приілись
     
    ejnalej, obuch59, Veter-59 and 2 others like this.
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    як саме. лєйтянант мяліції. старшой©?
     
    vincenzo, corbie, KUNDLER and 9 others like this.
  25. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    так точно! младшой...я ..буду))) піду святкового чаю заварю! доки очикувати буду)
     
    vincenzo, corbie, obuch59 and 3 others like this.
  26. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    трясся, ще 3 лайка тре(( а нема
     
    vincenzo, corbie, ejnalej and 7 others like this.