Кияни пересаджуються на велосопеди

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Слава Україні!, 17 вер 2015.

  1. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
     
    G-Class подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ммг ракети від енлау, було пошкодження тому розібрали, що осталося ціле то на фото, піде на ремонт а...
      30000 грн.
    2. (в наявності 69 шт.)
      Учбовий механізм узргм в зборі. Саме учбовий! З довгою голкою і перехідником під піропатрон. Умовне...
      400 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Выстрел от 40-а мм гранатомета. Лендлиз. Полностью пустой и безопасный. Цена указана за один макет....
      650 грн.
    4. Макет міни 82 мм (порожній, безпечний) Приблизна вага 2 кг. Стан дивитись по фото. Чудовий екземпляр...
      1420 грн.
    5. СПБЭ Самоприцеливающийся боевой элемент. лот 3. В идеальном состоянии. Не отстреливался. В макете бо...
      24000 грн.
  3. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Я хоч і не киянен, але з сучасними цінами та зарплатнею, довилося пересісти ще з травня. Хоча на челосипеді неїздив більше 10 років.
     
    vajs, Cladotrix, G-Class та ще 1-му подобається це.
  4. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
  5. Рэмба

    Рэмба General-major

    Повідомлення:
    5.046
    Топик стартер ... Вы такой топик стартер...
     
    ДеНик подобається це.
  6. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    какой-такой ?
     
    likantrop та G-Class подобається це.
  7. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    Велосопеды із Германіі нє інтєрєсуют ?

    [​IMG]
     
    Bandera3, Аристарх, velomas та 2 іншим подобається це.
  8. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Мій друган купив велосипед з ФРН, щоправда б/у. Не велік, а мрія, крутиш педалі, а він - їде:).
    Молодці велосипедисти що прапор утворили, але якщо на мене, то я краще б автомобілем їздив.
     
    G-Class подобається це.
  9. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    Нафти з кожним днем стає менше і менше...
     
  10. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    Вело із Германіі (без пробєга по дорогам СНГ)

    [​IMG]
     
    likantrop, Бек, Hamer2109 та ще 1-му подобається це.
  11. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    І Ви теж не звертайте уваги на Рембу:) ,там все зрозуміло по аватарці:beer:
     
    likantrop та Слава Україні! подобається це.
  12. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    І поки вона ще не скінчилася, то треба побільше бензину залити в бак мого ланоса. Бо їздити на ланосі краще ніж на водані.;)
     
    Слава Україні! та G-Class подобається це.
  13. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    Я б собі придбав такого як у цих хлопців лісапета ,або хоча б Украіну початку 90-х... А взагалі , я розділяю думку камрада Хамер2109;)
     
    Слава Україні! та Hamer2109 подобається це.
  14. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    Краще тренувати ноги

    [​IMG]
     
    Norman2 подобається це.
  15. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Угу, їздивби на ланосі, то швидше за все спав би, а не писав би вам бо ноги ниють:(.
    П.С. Хоча коли пересувався пішки, то боліли ще дужче.
     
    Слава Україні! подобається це.
  16. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    Бек та G-Class подобається це.
  17. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    G-Class подобається це.
  18. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    [​IMG]
     
    Бек та G-Class подобається це.
  19. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    [​IMG]
     
    G-Class подобається це.
  20. Рэмба

    Рэмба General-major

    Повідомлення:
    5.046
    Они такие пугающие(( пожалуста прекратите фото( што с этими? С ездунами? Де они? Тема велосипедок и велосипедунов будет? Есть что сказать там
     
    Cladotrix подобається це.
  21. Рэмба

    Рэмба General-major

    Повідомлення:
    5.046
    У кого какой вел? В этом году приобрели два , поменялась часть жизни. Ездим в троем с детским велокреслом
     
    G-Class подобається це.
  22. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    Рекомендую, модель називається "Борець з корупцією"

    [​IMG]


    [​IMG]
     
    kontroler_88, Бек та G-Class подобається це.
  23. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    Я на стоянці біля Епіцентру одного разу машину хвилин 30-ть шукав - поставив і забув де ,не зробив прив"язки до місцевості:eek::) . Співставивши габарити легкового автомобіля і велосипеда з поправкою на площу стоянки веліків , можна вирахувати приблизно скільки ім часу потрібно для пошуків свого ровера.
     
    Слава Україні! подобається це.
  24. Рэмба

    Рэмба General-major

    Повідомлення:
    5.046
    [​IMG]
    Надышаться можно только ветром
     
    vajs, Cladotrix, Бек та 2 іншим подобається це.
  25. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    Чудеса бывают ? Вы умеете разговаривать человеческим языком :eek: ?
     
    Слава Україні! подобається це.
  26. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    [​IMG]
     
    Norman2, Бек та G-Class подобається це.