Мой "коллажик"

Тема у розділі 'Моя колекція', створена користувачем Alex_l76, 5 бер 2008.

  1. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    Мега !
     
    Трассер подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Бритва вінтажна виробництва Франціі у робочому стані
      350 грн.
    2. Коробок жерстяний вінтажний виробництва Франціі
      400 грн.
    3. Кружка для пива-квасу 14 граней 0,25л СРСР Україна Артемовський Скло Завод.хороші клейма.
      350 грн.
    4. Трубка люлька для паління виробництва Франціі Треба чистити внутрішній нагар та замінити прокладку.
      350 грн.
    5. Трубка для паління вінтажна з Франціі
      350 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Доброго Дня Камради! Подивився тему і впав в ступор))))))) Підкажіть де можна внас на форумі придбати рамки для колажа. Маю багато речей по РІА і теж загорівся такою ідеєю!
     
  4. Трассер

    Трассер Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.016
    Адреса:
    Украина
    Если у Вас проблемотично купить. Наберите в гугле фото рамки, цена,выберете,скинте мне, я Вам куплю их в Киеве и вышлю Вам НП наложкой.
     
    Кіла2013 подобається це.
  5. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Дякую!!! Як знайду то вам відпишуся. Просто думав що внас тут їх мають..
     
    Трассер подобається це.
  6. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    Посмотрел и загорелся чтото сделать.
    Но поскольку нашлось только 2 рамки под рукой, сделал такие
    прошу сильно не ругать:)
     

    Images:

    рамка.jpg
    D-day, Кіла2013 та DENZEL 1979 подобається це.
  7. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    фото
     

    Images:

    р3.jpg
    december 1944, Трассер, D-day та 2 іншим подобається це.
  8. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    ну и такая :)
     

    Images:

    22.jpg
    222.jpg
    Трассер, D-day, Кіла2013 та ще 1-му подобається це.
  9. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    ...
    Не , ну так не считается ...:( взяли и отбили всю охоту на рамки своим маузером...:)
     
    Alekss777 та Кіла2013 подобається це.
  10. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    Извините за то, что умничаю , фон супер , добавьте погон унтера и егория будет- огонь !
     
    Alekss777 подобається це.
  11. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    А маузер то пласмаса в магазине за 80 грн.Только застарил.:)
     
    december 1944 подобається це.
  12. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    Вы это , поосторожней ...:) а то тут по ходу пол форума чуть не "нажрались" с жабы...:)
     
  13. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    Ну и так чисто похвастаться в тему , вы уж извините за флуд , подфортило на днях пострелять с пестиков...
    ощушение ...? Секс рутина по сравнению с этим !!!
     

    Images:

    P_20150828_112403_HDR.jpg
    P_20150828_112040_HDR.jpg
    P_20150828_111817_HDR.jpg
    пип, VSE_GOOD, Трассер та ще 1-му подобається це.
  14. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    Да тоже хотелось сказать что вещи супер но граната своим новеньким глянцем немного портит.Я свои копии так застарил:) под натуральную ммг с коллекции
     

    Images:

    граната.jpg
    граната2.jpg
    Кіла2013, Трассер та december 1944 подобається це.
  15. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    К
    Класс , афигеть !
     
  16. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    А мп- шка тоже в магазине купили ?
     
  17. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    Ну да.Немного напилинга и застарил.Даже шариками стреляет :)
     
  18. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    Вот его колеги :)
     

    Images:

    шмайс 1.jpg
    шмайс 2.jpg
    Трассер та december 1944 подобається це.
  19. Teodor 1976

    Teodor 1976 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    66
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    142
    Повідомлення:
    846
    Адреса:
    Киев
    По чём MP40?
     
    Alekss777 подобається це.
  20. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    Ой , красота ! Нет слов , какой копмлектик ...!
     
    Alekss777 подобається це.
  21. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    У меня ржавый только , нет времени до ума довести ...
     

    Images:

    IMG_3818_1.jpg
    Кіла2013, Трассер та Alekss777 подобається це.
  22. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    Спасибо на добром слове :).Вот шапочки с коллекции:)
     

    Images:

    фото 1.jpg
    роб1.jpg
    фн1.jpg
    Кіла2013, DENZEL 1979, Трассер та ще 1-му подобається це.
  23. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    ну и такие гранатен
     

    Images:

    1111111111.jpg
    Кіла2013, Трассер та december 1944 подобається це.
  24. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    Все , я здесь жить остаюсь ...:)
     
    Alekss777 подобається це.
  25. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    Эх , ну если уж пошла такая пьянка ...это чтоб вы ночью плохо спали ...:)
     

    Images:

    IMG_6066_1.jpg
    IgromaNew, чилли, Кіла2013 та 4 іншим подобається це.
  26. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    Мелочёвка .Уже продал :)
     

    Images:

    лот 1.jpg
    Кіла2013 та december 1944 подобається це.