Я не критикую,а констатую факт.От наприклад продавець продавав би тут і на рівному місці в мінусі.Я веду до того що має бути діапазон цін на будь яку річ,а оцінка пальцем в небо це зовсім не серйозно. А сам оцінювати не берусь по простій причині-незнаєш не лізь