Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Я схожу тару від мила підняв коли з Русланом100 на копі були:smile_12:
    DSCN0009.JPG
     
    OlegBMW, G-Class, SOTNIC and 6 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. Зимние меховые перчатки. Производитель Китай. Искусственный мех, 100% полиэстер. Цвет коричневый....
      130 грн.
    2. Перчатки ВВС Великобритании. 100% овечья шерсть. Очень тёплые. Цвет серо-голубой, как уставные свите...
      100 грн.
    3. Назва - Літні рукавиці Стан - нові, складського зберігання Матеріал - комбінований Комплектація - Па...
      400 грн.
    4. Абсолютно новые. Номер карты старый поэтому уточняйте.
      180 грн.
    5. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&us...
      250 грн.
  3. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Освіжаюче мило. Зфотаю свою і тут виставлю
     
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    чого завтрЬя? хочу сьогодні!
    нєт,нєт,нєт,нєт ми хатім сіводня
    нєт,нєт,нєт,нєт ми хатім січас!©
     
  5. obuch59

    obuch59 General-major

    :):):):smile_12:
     
  6. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    249
      проданные:
    1,813
    моі перші знахідки імпульсним мд--в тому році!! які то були перші враження від цих знахідок!! OH8R448YS64.jpg
     
  7. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    А хто казав завтра??? Гозьо вона
    IMG_8338.JPG
     
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    гарний манліхер. а який саме він? бо там модель одна а різновидів до трясця.
     
    obuch59 likes this.
  9. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    249
      проданные:
    1,813
    Панове завтра у мене демобілізація!!! От вже практично пройшов ще один рік мого життя!! Звільняють за 10 днів від моменту призова!! На світлині я з ліва з побратимом під час служби!!! Ось так!!! DSC08578.JPG
     
    vovc2301, Volocuga, SOTNIC and 13 others like this.
  10. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    249
      проданные:
    1,813
    Саме мій --пане К!!! Головне що в гарному стані!! та й не гнилий зовсім!!
     
  11. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Вітаю з дємбєлем!!!:beer::beer::beer:
    Ви прикордонник?
     
    vovc2301, SOTNIC and гринго80 like this.
  12. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    249
      проданные:
    1,813
    Дякую!! да!! маю трошки досвіду у цій сфері!!!
     
    SOTNIC, obuch59 and Oprishok like this.
  13. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Вітаю, з цією гарною подією!
    Єдине питання: Вам сказали, що завтра видадуть наказ, чи просто Ви призвані 31 липня 2014 року? Якщо просто призвані цього числа, то вельми рекомендую зв"язатися з командуванням, та нагадати про себе і термін служби. Бо хтось щось забуде, чи переплутає, і звільнять пізніше.
     
  14. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    249
      проданные:
    1,813
    Дякую!! да!! маю трошки досвіду у цій сфері!!!
     
  15. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    249
      проданные:
    1,813
    Дякую!! Ніхто про тебе так не подбае -як ти сам!!! Гарно дякую за пораду --завтра з бігунцем побігаю --потім збір паперів щоб ту песію мізерну перерахували!! Давайте переходим на якусь файну тему!!! Щоб у всіх настрій покращився!! pro_talanty3.jpg
     
  16. obuch59

    obuch59 General-major

    Прийміть і мої вітання!
     
    SOTNIC, Вольф and buldozer1974 like this.
  17. Вольф

    Вольф СД

    Messages:
    3,972
    Вітаю!:beer:
     
    buldozer1974 and obuch59 like this.
  18. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Наші козаки стали чемпійонами на шпагах.
     
  19. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Наші козаки стали чемпійонами на шпагах.
     
  20. obuch59

    obuch59 General-major

    шось райбі глючє:(
     
    SOTNIC, buldozer1974 and Вольф like this.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    гвинтівку у резерв! та три скрині набоїв.
     
  22. OlegBMW

    OlegBMW Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    31
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    78
    Messages:
    140
    Location:
    Черновцы
    Доброго вечора Шановні! Погуляли сьогодні з паном Бульдозером в лісі з користю! Ось мої фото!
     

    Images:

    20150721_112114.jpg
    20150721_192547.jpg
    20150721_192636.jpg
    20150721_192707.jpg
    vovc2301, SOTNIC, Allex761 and 8 others like this.
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а в мене інет відпадає через грозу
     
  24. OlegBMW

    OlegBMW Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    31
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    78
    Messages:
    140
    Location:
    Черновцы
    Цікавить ваша думка на рахунок перстня! ( будь яка інформація)
     

    Images:

    20150721_192702.jpg
    20150721_192707.jpg
    20150721_192730.jpg
    20150721_192754.jpg
  25. obuch59

    obuch59 General-major

    Ти тама грозу собі залиш,а то вже від тебе вона і до мене дійде:D
     
    vincenzo and buldozer1974 like this.
  26. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    Вони все про нас знають а ми про них ні..