9-11 травня 2009р. Повстанський табір

Dieses Thema im Forum "Друга світова війна" wurde erstellt von Thorwald, 15. Mai 2009.

  1. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Beiträge:
    1.022
    Ort:
    Київ
    ось нарешті всі обговорили великі реконструкції. тепер вже можна і нашими скромними досягненнями похвалитися.
    http://povstanets.kiev.ua/index.php?do=reports&rep=19

    від др. курінного прийшов наказ знайти нове місце для табору і розпочати облаштовуватися.
    наш рій вирушив виконувати наказ
    [​IMG]

    [​IMG]

    відповідальна справа - розмітка під котлован напівземлянки. головне задати правильні розміри
    [​IMG]

    далі вже можна й гуртом
    [​IMG]

    напинаємо тент
    [​IMG]
     
    7 Person(en) gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. До вашої уваги нагорода за 4 роки служби у Вермахті або Люфтваффе магнітна -останнє фото для про...
      3400 грн.
    2. Цинковая версия . Клеймо 3 - производитель Вильгельм Доймер, Люденшайд. Крест в красивой патине,...
      11000 грн.
    3. Крест 4-го класса ордена Креста Свободы с мечами на чёрной ленте с бантом. Он вручался близким родст...
      4000 грн.
    4. TAG der DEUTSCHEN SEEFAHRT. ------- 25.-26.5.1935 День Германского кругосветного плавания. Знак - в...
      990 грн.
    5. Итальянская медаль.Цинковая.состояние минт.Ленты нет
      6500 грн.
  3. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Beiträge:
    1.022
    Ort:
    Київ
    вистиляємо підлогу
    [​IMG]

    тепер можна й відпочити
    [​IMG]

    потім облаштували позицію для чат
    [​IMG]

    і як же без вбиральні(для шанувальників жанру)
    [​IMG]

    так за роботами й минув день
    др. Князь на чатах
    [​IMG]
     
    8 Person(en) gefällt das.
  4. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Beiträge:
    1.022
    Ort:
    Київ
    а наступного дня, коли вже табір був облаштований, взялися за військову науку: стройова підготовка, маскування і таке інше
    [​IMG]

    [​IMG]

    ох і втомилися надвечір
    [​IMG]
     
    9 Person(en) gefällt das.
  5. Willi Shtuber

    Willi Shtuber Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    881
    Ort:
    172 infanterie regiment
    :smile_12::smile_13:
    Дуже гарний захід! Коли ви вже нас по лісах на страйку поганяєте?:(
     
  6. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Beiträge:
    1.022
    Ort:
    Київ
    ну так готуємося на липень
     
  7. R. Tietmeyer

    R. Tietmeyer Trench Broom

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    3.837
    Гарно!
     
  8. У людей праздник, а вы Ямы копать...Шо за дела? (ЭТО ШУТКА) :)
     
  9. Norman2

    Norman2 General-major

    Beiträge:
    8.114
    Ort:
    СотоНатовск
    Molodtsi!
     
  10. Класс!:smile_12:
     
  11. Дед Которыб

    Дед Которыб Добрый Инквизитор

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    3.792
    Высший класс ! молодцы !:smile_12::smile_12:
     
  12. Otto Simmer

    Otto Simmer Oberschütze

    Beiträge:
    15
    Ort:
    Киев
    Дуже гарно:)
     
  13. А почему именно с 9 мая по 11 мая ??? Это какая-то дата в УПА?
    Может чего-то было, ну там событие или ... ????
    (чистое любопытство с рамках этики)
     
  14. Knyaz - Reenactor

    Knyaz - Reenactor Oberschütze

    Все банально просто - це вихідні дні)
    Вдімітили свято Перемоги і почали реконструкцію...
     
    1 Person gefällt das.
  15. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Beiträge:
    1.022
    Ort:
    Київ
    др. Князь правий. причина банальна - вихідні.
    рідко коли випадає 3 дні. а зануритися на кілька днів значно цікавіше ніж одноденні виїзди.
     
  16. vonlemberg

    vonlemberg Gefreiter

    Beiträge:
    43
    Ort:
    Львів
    супер!
    а хто у вас є інжинером?
     
  17. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Beiträge:
    1.022
    Ort:
    Київ
    я інженер і є
     
  18. А як у Вас з постійним місцем,де можна облаштувати криївки, місця для чат і т.і.. Чи є де розгорнутися, як ставиться місцева влада, чи виділяє місця, дає дозволи на проведення зборів?
     
  19. Miller

    Miller Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    36
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Beiträge:
    1.248
    Ort:
    БЦ
    Так і хочеться приписати до слова "влада" слово "окупаційна"
    :D:D:D
     
    1 Person gefällt das.
  20. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Beiträge:
    1.022
    Ort:
    Київ
    власне нас не така кількість щоб бути дуже помітними і просити дозволів на збори. але загалом питання правильне і я над цим подумаю.
    хоча справа полегшується тим, що це ліс біля мого села, де я виріс і живу. тому проблем не буде.
     
  21. Антип Глымов

    Антип Глымов Всѣмі любимъ.

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    6.384
    Ort:
    Киев
    МОЛОДЦЫ ПАРНИ!
     
  22. Miller

    Miller Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    36
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Beiträge:
    1.248
    Ort:
    БЦ
    Вот он, этот ярко выраженный антисоветский буржуазно-националистический элемент, предательски наносящий исподтишка подлые змеиные укусы советскому обществу, не скрывающий враждебного отношения к самому гуманному в мире советскому социалистическому строю, возглавляемому товарищем Сталиным, и по-бандитски стреляющий в спину восстающему из руин войны советскому государству.

    :D