Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. не жлобись куркуль!
     
    obuch59 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Назва - HAIX Airpower X21 High Black Стан - вживане,стан чудовий Матеріал - Водонепроникна шкіра (2,...
      1350 грн.
    2. Абсолютно нові літні Талани 44 розміру у фабричному комплектуванні в коробці.
      1550 грн.
    3. Берці,43 розмір,легке б/в,стан нового.
      1000 грн.
    4. Оригінал Устілка 28,5 см Стан нових
      3150 грн.
    5. новые,отличные берцы,на стопу длина 280 - 285 см и ширина 9-10 см
      1350 грн.
  3. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    тепер ясно навіщо митцю-Євлампію лямпи. В гламурному роскопі манеТТу шукать.
     
    obuch59, ASKOT1, vincenzo und 2 anderen gefällt das.
  4. игор мир.

    игор мир. Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    1.022
    Ort:
    Украина
    ох
    монета продан
     
  5. игор мир.

    игор мир. Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    1.022
    Ort:
    Украина
    скучно без кружка затертого? га
     
    Veter-59 gefällt das.
  6. га
     
  7. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    :p:p:p:p:p
     
    obuch59 und гринго80 gefällt das.
  8. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    На фіоліті виложили 5 манліхерів в нульцевому сохрані.Тілько ремені *підгуляли*.Це ви .пане вождь.відсоток отримали?
     
    SOTNIC, obuch59, ASKOT1 und 4 anderen gefällt das.
  9. кажу-ж куркуль!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а ще до себе кликав:p:p:p:p:p:p
     
    obuch59 und vincenzo gefällt das.
  10. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    360
      проданные:
    1.813
    Усім доброго вечора!!! Скоро пятниця а там дивись вихідні!! pyatnicaimages.jpg
     
    SOTNIC, obuch59, ASKOT1 und 5 anderen gefällt das.
  11. та якбж то
     
    obuch59 gefällt das.
  12. игор мир.

    игор мир. Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    1.022
    Ort:
    Украина
    видсоток скромно забрав сам куркуль
     
    гринго80 gefällt das.
  13. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.067
    Ort:
    Лісостеп
    І за скільки пішла манетта, якщо не таємниця?
     
  14. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    100500.
     
  15. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Доброї ночі всім!сиджу на роботі і думаю вам нову тему закинути-сир вдома за 24 години.ну як вам?
     
    SOTNIC, obuch59, buldozer1974 und 3 anderen gefällt das.
  16. нема нічого складного. хлорістий калций і всьо
     
    гринго80 gefällt das.
  17. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    Добре.шо хоч не ціанистий калій.Тоді точно було би *і всьо*
     
    гринго80, obuch59, ASKOT1 und 4 anderen gefällt das.
  18. І крилишки....
     
  19. то тільки по спец замовленю
     
    ASKOT1 und vincenzo gefällt das.
  20. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.067
    Ort:
    Лісостеп
    Навіщо вам той сир? П"ятниця! ;)
    Вітаю всіх! Де пан @Бек?
    Пане Скажений Колгоспник, Вам сьогодні в іншу тему, приходьте в шабат.

    Цицьки!


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    Сьогодні на фото якісь відверті лярви... :rolleyes:
    "При першому ж погляді на них становиться ясно, чому Мурзік увльокся Толстим" (с). :smile_6:

    upload_2015-7-17_0-10-32.png
     
  21. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    360
      проданные:
    1.813
  22. В яку іншу тему? :rolleyes:
     
    corbie und ASKOT1 gefällt das.
  23. отим кацапом ти сплюндрував усі такі гарні цицьки
     
  24. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    якісь вони всі силіконові.
     
    гринго80, obuch59 und ASKOT1 gefällt das.
  25. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    а ти в кацапок цицьки теж дивитись принципово не будеш?
     
    гринго80, obuch59, ASKOT1 und 2 anderen gefällt das.
  26. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Beiträge:
    1.172
    Ort:
    Sardegna IT
    Хто там сміявся шо аська 250 з котушкою і нелхантером не може коштувати 200 убитих енотів? У нас може аж бігом! Так шо кому цікаво можу звякнути поцікавитися за долю малую...
    14 luglio alle ore 13.45
    · Modificato
    Ciao a tutti,vendo fantastico garrett ace 250 con piastra originale e nel hunter con entrambi i copripiastra,cuffie originali e copri display aggiuntivo.il metal è in perfette condizioni e non presenta nessun difetto,lo vendo per passare a metal di fascia superiore,prezzo 200 euro.cell 3891553345

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    "}" data-reactid=".48">Mi piace · Commenta
    • [​IMG]
      Scrivi un commento...
     
    corbie, SOTNIC, obuch59 und 4 anderen gefällt das.