Будні і побут копаря

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Oprishok, 29 лют 2012.

  1. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    не жлобись куркуль!
     
    obuch59 подобається це.
    1. Стан бв відмінний, блискавка як нова На бірці на зріст 150-160см Та груди 90-95см
      120 грн.
    2. Кітель Lightweight DPM ВС Британії- 170/104 Характеристики: Міцний і легкий матеріал. Ідеально п...
      410 грн.
    3. Кітель армії Великої Британії Jacket Combat, що має забарвлення MTP (Multi Terrain Pattern), універс...
      700 грн.
    4. 1600 грн.
    5. 1) Оригинальные брюки Trousers DPM Combat Light Weight, ВС Великобритании. Брюки сделаны из прочно...
      350 грн.
  2. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    тепер ясно навіщо митцю-Євлампію лямпи. В гламурному роскопі манеТТу шукать.
     
    obuch59, ASKOT1, vincenzo та 2 іншим подобається це.
  3. игор мир.

    игор мир. Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.022
    Адреса:
    Украина
    ох
    монета продан
     
    Скажений колгоспник та гринго80 подобається це.
  4. игор мир.

    игор мир. Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.022
    Адреса:
    Украина
    скучно без кружка затертого? га
     
    Veter-59 подобається це.
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    га
     
    Скажений колгоспник подобається це.
  6. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.505
    Адреса:
    Украина
    :p:p:p:p:p
     
    obuch59 та гринго80 подобається це.
  7. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    7.061
    Адреса:
    Ukraine
    На фіоліті виложили 5 манліхерів в нульцевому сохрані.Тілько ремені *підгуляли*.Це ви .пане вождь.відсоток отримали?
     
    SOTNIC, obuch59, ASKOT1 та 4 іншим подобається це.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    кажу-ж куркуль!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а ще до себе кликав:p:p:p:p:p:p
     
    obuch59 та vincenzo подобається це.
  9. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    846
    Лоти
      на продажу:
    380
      продані:
    1.813
    Повідомлення:
    2.134
    Адреса:
    Буковинські Карпати
    Усім доброго вечора!!! Скоро пятниця а там дивись вихідні!! pyatnicaimages.jpg
     
    SOTNIC, obuch59, ASKOT1 та 5 іншим подобається це.
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    та якбж то
     
    obuch59 подобається це.
  11. игор мир.

    игор мир. Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.022
    Адреса:
    Украина
    видсоток скромно забрав сам куркуль
     
    гринго80 подобається це.
  12. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    34
    Повідомлення:
    15.067
    Адреса:
    Лісостеп
    І за скільки пішла манетта, якщо не таємниця?
     
    obuch59, ArtBorsuk, консерватор та ще 1-му подобається це.
  13. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    7.061
    Адреса:
    Ukraine
    100500.
     
    гринго80, obuch59, ArtBorsuk та 3 іншим подобається це.
  14. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Повідомлення:
    4.223
    Адреса:
    БАНДЕРШТАДТ
    Доброї ночі всім!сиджу на роботі і думаю вам нову тему закинути-сир вдома за 24 години.ну як вам?
     
    SOTNIC, obuch59, buldozer1974 та 3 іншим подобається це.
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    нема нічого складного. хлорістий калций і всьо
     
    гринго80 подобається це.
  16. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    7.061
    Адреса:
    Ukraine
    Добре.шо хоч не ціанистий калій.Тоді точно було би *і всьо*
     
    гринго80, obuch59, ASKOT1 та 4 іншим подобається це.
  17. Скажений колгоспник

    Скажений колгоспник Hauptmann

    Повідомлення:
    2.447
    Адреса:
    Україна
    І крилишки....
     
    гринго80, ASKOT1 та Старий Похабич подобається це.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    то тільки по спец замовленю
     
    ASKOT1 та vincenzo подобається це.
  19. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    34
    Повідомлення:
    15.067
    Адреса:
    Лісостеп
    Навіщо вам той сир? П"ятниця! ;)
    Вітаю всіх! Де пан @Бек?
    Пане Скажений Колгоспник, Вам сьогодні в іншу тему, приходьте в шабат.

    Цицьки!


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    Сьогодні на фото якісь відверті лярви... :rolleyes:
    "При першому ж погляді на них становиться ясно, чому Мурзік увльокся Толстим" (с). :smile_6:

    upload_2015-7-17_0-10-32.png
     
    corbie, Суер*Выер, Alex Faa та 7 іншим подобається це.
  20. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    846
    Лоти
      на продажу:
    380
      продані:
    1.813
    Повідомлення:
    2.134
    Адреса:
    Буковинські Карпати
    imgpreview.jpg
     
    Alex Faa подобається це.
  21. Скажений колгоспник

    Скажений колгоспник Hauptmann

    Повідомлення:
    2.447
    Адреса:
    Україна
    В яку іншу тему? :rolleyes:
     
    corbie та ASKOT1 подобається це.
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    отим кацапом ти сплюндрував усі такі гарні цицьки
     
  23. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    якісь вони всі силіконові.
     
    гринго80, obuch59 та ASKOT1 подобається це.
  24. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    а ти в кацапок цицьки теж дивитись принципово не будеш?
     
    гринго80, obuch59, ASKOT1 та 2 іншим подобається це.
  25. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Повідомлення:
    1.172
    Адреса:
    Sardegna IT
    Хто там сміявся шо аська 250 з котушкою і нелхантером не може коштувати 200 убитих енотів? У нас може аж бігом! Так шо кому цікаво можу звякнути поцікавитися за долю малую...
    14 luglio alle ore 13.45
    · Modificato
    Ciao a tutti,vendo fantastico garrett ace 250 con piastra originale e nel hunter con entrambi i copripiastra,cuffie originali e copri display aggiuntivo.il metal è in perfette condizioni e non presenta nessun difetto,lo vendo per passare a metal di fascia superiore,prezzo 200 euro.cell 3891553345

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    "}" data-reactid=".48">Mi piace · Commenta
    • [​IMG]
      Scrivi un commento...
     
    corbie, SOTNIC, obuch59 та 4 іншим подобається це.