Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. игор мир.

    игор мир. Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    1,022
    Location:
    Украина
    прочитайте молитву тоди кури...
     
  2. Интересные лоты

    1. Чудова можливість підтримати Сили Оборони та водночас придбати практичний та функціональний бойовий...
      5650 грн.
    2. Макет американской гранаты М 67. В отличном состоянии. С родным взрывателем. Полностью пустая и безо...
      3100 грн.
    3. Доброго всім і мирного неба. Маю макет такої гранати як М67. Макет повністю безпечний та не несе нія...
      3800 грн.
    4. Ммг ракети від енлау, було пошкодження тому розібрали, що осталося ціле то на фото, піде на ремонт а...
      30000 грн.
    5. Макет мины ПФМ 1. Лепесток. СССР. Материал - пластик , производство - Китай. Оплата пересыла новой п...
      400 грн.
  3. obuch59

    obuch59 General-major

    Вітаю!Пане барсук де були,шо бачіли,і саме головне як здоров'я
     
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Вітаю пане! ну то розповідайте що чули та бачили, скілько скарбів знайшли та скілько пересічних посполитих довели до серцевого нападу чупокаброю та своїм голосом незвідки)))
     
  5. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Здоровя - терпимо, а решту ніяк. З квітня місяця жодного разу не вдалося вирватися на пошуки, не те що з МД, а навіть по гриби:(
     
  6. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Та ще і Інтернет став такий, що сторінка півгодини грузиться. Обіцяють восени проводовий від Укртелекому, то може стане краще.
     
  7. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Камради а у когось є скляна фляга?
     
  8. игор мир.

    игор мир. Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    1,022
    Location:
    Украина
    медовухы ?
     
    гринго80 likes this.
  9. Всесезонка!
     
    ASKOT1 and гринго80 like this.
  10. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Доброго :beer::beer::beer:
     
  11. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Булоб непогано))).Ні фляга солдатська РККА або по ПСВ.
     
    SOTNIC, obuch59 and ASKOT1 like this.
  12. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    У мене штуки три напевно,але вони не продаються.А Вам навіщо ?
     
    SOTNIC, obuch59 and гринго80 like this.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    резерв
     
    obuch59 and гринго80 like this.
  14. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Мені потрібно знати внутрішній діаметр шийки
     
    ASKOT1 likes this.
  15. Закрийте у банки, по особливому рецепту від "Торчин". Вони тоді такі хрумкі та смачні робляться. :smile_12:
    Піду поїм.
     
    SOTNIC, obuch59, vincenzo and 4 others like this.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    бо ти їх вирішив подарувати мені. оце ти правільно вирішив!
     
  17. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Якої іменно фляги ? РККА чи по ПСВ ?
     
    obuch59 and гринго80 like this.
  18. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Насмішив:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
     
    obuch59 and Allex761 like this.
  19. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    ночной дожор.jpg :D:D:D:D
     
  20. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Є*Немирів*.на 1.75 літри.ще й з наклейкою рідною.Недорого .краще обмін.
     
  21. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    А дуже різняться?
     
    obuch59 and ASKOT1 like this.
  22. Правильно, а навіщо ж тоді лампочка у холодильнику?
     
  23. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Дуже.
    В мене одна є по ПСВ,стандартна резинова пробка від РККА і близько не влазить.По РККА діаметр набагато більший.
     
    obuch59 likes this.
  24. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    а може він копарь-метець? ми просто яму на два метри виносимо, а він копає гламурний авангардиський чорний квадрат два на два?
     
    obuch59, Allex761, Veter-59 and 4 others like this.
  25. Як романтично пахне ковбаса
    І помідори в банцi зашарiлись.
    А в пляшечцi, так тихо як роса,
    Горiлочка домашня причаїлась.
    I сало нiжно зваблює тiльцем,
    I хлiб наставив загорiлу спину…
    Якщо ж ти млiєш, слухаючи це,
    Чому ж ти, гад, не любиш Украiну?!

    P.S. Замість "гад" там має бути тке грубе москальське слово, яке означає жінку легкої поведінки.
     
    SOTNIC, obuch59, vincenzo and 4 others like this.
  26. В якому захована монеТТа, або танк, або літак із золотом рейху.
     
    SOTNIC, vincenzo, ASKOT1 and 2 others like this.