Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. консерватор

    консерватор General-leutnant

  2. Интересные лоты

    1. AGM PVS-14 NW1+– це монокуляр нічного бачення від американського бренду AGM з білим люмінофором та м...
      57000 грн.
    2. Продам трофейный тепловизор L3 Harris Mini Thermal Monocular в комплекті з 3-кратною лупою.
      250000 грн.
    3. (в наличии 5 шт.)
      Вітаю панове. Вашій увазі пропонується гумова накладка на окуляр призначена для запобігання демаскув...
      650 грн.
    4. (в наличии 2 шт.)
      Монокуляр Bushnell 16X52 ідеально підходить для спостережень на природі, рибалці або полюванні. Моно...
      210 грн.
    5. ATN / Archon TTM 640 — це ультракомпактний і легкий (всього 285 г) тактичний тепловізійний монокуляр...
      5000 грн.
  3. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
  4. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    У тій не треба, то тема загальна. Якщо вже хочеш виставити, то виставляй у темі про траки з лісопосадки.
    Якщо хочеш, можу подарувати тобі ту вилку, що я з Польщі привіз. Бо я посуд не колекціоную, а в тебе буде річ з історичного місця.
     
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    що. господар вже почав у ночі приходить та требувати своє взад та ще щоб ти усі його шекелі вернув. гаяваспитаю
     
    гринго80 and Allex761 like this.
  6. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Хочу:oops:
     
    obuch59 and Allex761 like this.
  7. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    куркуль!
     
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    хтіти невозброняється. а що я з того матиму?
     
  9. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Пам"ятаю ти мені якось отаке показував http://risovach.ru/upload/2015/01/generator/dulya_71427361_orig_.jpg
    То висилаю тобі взамін:D:D:D:D:D:D:D:D
    http://files.germany.ru/wwwthreads/files/117-13067367-operationbime9.jpg
    Ну і як водиться,традиційна з маком http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/7/94/529/94529152_32216_600.jpg
    Як бачиш в тебе є право вибору:D
     
  10. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Зовсім ні.
    Вона у мене просто валяється. А у справжнього поціновувача займе достойне місце в колекції. А про подорож у мене згадки і так є, і купа фото. І потім вже вдалося відшукати тут речі, яких і в музеї немає. Так що мені зовсім не шкода, тому і запропонував.
    Добре, я візьму з собою.
    То будеш розбиратися з новим хазяїном.
    Але не переживай, я за тебе не забув. Іще ж тобі треба приз відвезти. То я надіюся ближчим часом передати. Бо, на жаль, їхати особисто вже не дуже надіюся. o_O
     
    Last edited: Jul 16, 2015
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    і після цього ти хочеш щоб я до вас їхав? хріна лисого тобі! неприїду!
     
    obuch59 and ASKOT1 like this.
  12. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    А в газеті.а в газеті наш АСКОТІ на патреті.от тілька газетка яка?
     
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тю. я вже і забув за те. я ліпше почекаю коли ти особисто приїдеш, так більш цікавіше буде.от коли приїдеш тоді і привезеш а поки най в тебе буде. вилижиться, вистигне ліпше, буде як дорогий коньяк чи гарний сир. отакоєот. а ви кажете
     
  14. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Ти не просто митець виявляється.Ти митець-параноїк:D:D:D
     
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    я тобі вже казав але ще можу повторити якщо ти не розчув чи не зрозумів, що в твоєму древньому віці недивно.
    ЗАЗДРЯТЬ МОВЧКИ!!!
     
  16. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Чому чи кому заздрить ???? Не сміши мої підкови:D:D:D
     
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    твоя відповідь якраз свідчить зворотне, вона свідчить що ти дуже мені заздриш
     
  18. игор мир.

    игор мир. Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    1,022
    Location:
    Украина
    Шановне пановсто ---- доброго вечера -- сегодня копав и накопався :)
    нходок мало - подывюсь на ваши
     
    гринго80 and ASKOT1 like this.
  19. Вольф

    Вольф СД

    Messages:
    3,972
    То ви вже картоплю вибираєте?:D
     
  20. консерватор

    консерватор General-leutnant

    в нас нічого нема ми тут взагалі усі інтернеткопарі. я оно зареєструвався тут тілько щоб з йоговелико куркулством паном Аскабаном таврічіско-посудним спілкуватись. отакоєот. а ви кажете
     
  21. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Зимові?чи вже на літні перейшли:D
     
  22. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    На літніх давно:D
     
    гринго80, Veter-59 and obuch59 like this.
  23. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    А хто такі копарі ?:oops:
     
  24. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    І Вам доброго:beer: Показуйте знахідки:smile_9:
     
    SOTNIC and obuch59 like this.
  25. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Можливо, це ті люди, які будують метро? Чи копають криниці? :confused:

    А Консерватор писав, що він інтернеткопар. Видно, кабелі для інтернету прокладає.
    :smile_6:

    upload_2015-7-16_21-47-16.png
     
    Last edited: Jul 16, 2015
  26. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Чи можливо городи з грядками:confused: