Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Вольф

    Вольф СД

    Messages:
    3,972
    Десь так:D:D:D
     
    casio, pluton and ASKOT1 like this.
  2. Интересные лоты

    1. 1ПН93-2АК-74 Працює ідеально Без плям
      18000 грн.
    2. Продам трофейный тепловизор L3 Harris Mini Thermal Monocular в комплекті з 3-кратною лупою.
      250000 грн.
    3. Приціл оптичний новий військовий Франція APX m 309 B.B.T.
      3999 грн.
    4. Монокуляр нічного бачення AGM PVS-14 NL1 (Gen 3, Green Phosphor) Опис: Продам оригінальний американс...
      60000 грн.
    5. ACTinBlack DTNVS — це передовий бінокуляр нічного бачення, створений для професійного використання у...
      150000 грн.
  3. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    :)
    "Отакий празник чуть не пропустили… В Україні сьогодні День БУХАЛТЕРА… А ще – День дині… а в Грузії – день духовної любові…

    Акуратно наливаєте, відрізаєте шматок дині… І все це з величезною духовною любов’ю… Будьмо! Гаумардожос, генацвалє!

    От блін, - день бухгалтера, а не бухалтера, оказується… Ну нічого, і їх тоже – з празником. І мій хай лишається в первічній редакції… Буде у нас сьогодні двойна бухалтерія"…

    http://repka.club/blogs/chepynoga/item/3176-otakyi-praznyk
     
    corbie, casio, гринго80 and 6 others like this.
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вітаю. на дворі гарна прохолодна погода, невеличкі хмарки та вітерець.
    а ви тут не бешкетуйте
     
  5. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,071
    Location:
    Лодомерія
    Енгельс Гасанович. Хароший малшик, маладой. Тинь хочешь? Тинь силаткий, викусний. Кушай! (Ен гельс Гасанович дістає з-під краваті диню…)
     
    corbie, casio, гринго80 and 7 others like this.
  6. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Диня, то непогано. Головне, щоб не "цукерку "Тузік". :oops:
     
    corbie, casio, гринго80 and 5 others like this.
  7. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Часом не *члєніна*?а то можу ще єдного підігнати.
     
  8. Здається, я знаю чим снідає пан Консерватор!
    [​IMG]
     
  9. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Ні,він(і я теж) тільки за "свіжих", а в цих вже не той смак :D:D:D
     
    casio and консерватор like this.
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    щось ви розтринділись дуже. а працювати хто буде?
    АНУШВИДКО ДО ПРАЦІ! ледарі
     
    SOTNIC, vincenzo, Allex761 and 2 others like this.
  11. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    пан Євлампій, а ти хто по професії?
     
    corbie, casio and ASKOT1 like this.
  12. консерватор

    консерватор General-leutnant

    я митець, людина вільної професії. якщо ти мене питаєш. бо звертаєшся ти явно не до мене.
     
    Veter-59, kran, corbie and 1 other person like this.
  13. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    а що метаєш?
     
    kran, casio and ASKOT1 like this.
  14. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Я пам"ятаю(але не скажу)пан К колись тут писав...:)
     
    kran, vincenzo, obuch59 and 3 others like this.
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    я не метаю, як ти, я створюю! дуже потрібні речі для людей.
     
  16. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    цікаво просто хто на кого вчився, і ким все такі працює...Я муз. училище закінчував, але працюю водієм...
     
    kran and vincenzo like this.
  17. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    туалетну бумагу??????:D:p
     
    kran, casio, ASKOT1 and 1 other person like this.
  18. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Льоша об"явився. І знову з моннетою: :cool:
    http://coinsitk.com/showthread.php?t=35010

    Шкода, модератори там без почуття гумору, закрили тему. :p
     
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    замість того щоб стати світовою зіркою на кшталт рамштайна ти займаєшся ізвозом.
    до речі дуже потрібна річ. хоча дехто і по сі пори використовує газетки замість паперу.
     
  20. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    і лопухами...
     
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тобі відніше
     
    vincenzo and ASKOT1 like this.
  22. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Ми в курсі:D:D:D Митець ти наш околофорумний:D


     
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    це ти барига околофорумний. цей. спекулянт ти. от!
     
    vincenzo, pluton and ASKOT1 like this.
  24. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Ти вже відео подивився митець-авангардіст :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    Бу га га га га !!!!!
     
  25. консерватор

    консерватор General-leutnant

    баяніст!!!!!!!!!!! це вже давнє відео.
    і взагалі заздрять мовчки!:p
     
  26. Вольф

    Вольф СД

    Messages:
    3,972
    image (2).jpg