Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    385
      проданные:
    1,813
  2. Интересные лоты

    1. пропоную ось такий аксесуар на мисливський капелюх, сам капелюх нажаль не зберігся, стан як новий,...
      100 грн.
    2. р-р 57-58View attachment 10787944 View attachment 10787947 View attachment 10787953 View attachment...
      800 грн.
    3. Светоотражающая защита шеи и головы на каску, солнцезащитный козырек, козырек с широкими полями, сол...
      1200 грн.
    4. Шляпа класична федора з м&am...
      239 грн.
    5. (в наличии 18 шт.)
      Москітна антимоскітна сітка Стан: нова
      120 грн.
  3. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Messages:
    4,230
    Location:
    ----UA-----
    доброго ранку.
    за вікном +20.незабаром буде-жара.
     
    buldozer1974, casio, SOTNIC and 2 others like this.
  4. Arturs

    Arturs Stabsfeldwebel

    Messages:
    2,217
    Доброго +15 у нас не будет.
     
    buldozer1974, casio, SOTNIC and 3 others like this.
  5. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Messages:
    4,230
    Location:
    ----UA-----
    гарно вам,а у нас на 8 ранку вже 20 у тіні.
    отакє
     
    buldozer1974, casio, SOTNIC and 2 others like this.
  6. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    В мене поки так і тримається +16,але чи надовго? :)
     
    buldozer1974, casio, SOTNIC and 2 others like this.
  7. Arturs

    Arturs Stabsfeldwebel

    Messages:
    2,217
    jedem das seine :D
     
  8. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Messages:
    928
    Location:
    Україна
    доброго ранку друзі, гарний день сьогодні вирушаємо в похід до річки:D
     
    buldozer1974, casio, SOTNIC and 2 others like this.
  9. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вітаю панство. на дворі хоч і сонечко але доволі комфортно та ще і лагідний вітерец
     
    buldozer1974, Oprishok, casio and 4 others like this.
  10. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Messages:
    1,172
    Location:
    Sardegna IT
    Шалом алейхем у шабат
    Доброго всім ранку!!!
    Ура! мої баби врешті решт поїхали добабці(тількищопровів до машини) хуг, накінецьто ніхто аж цілий тиждень не буде зудіти то те зроби то інше,то голосно не говори... Зара потопаю по винце, буду наливати розбавляти водою з холодільніка і хлестати замість кампоту! А увечорі якшо зпроможуся підбити когось із макаронів двинемо на рибалку на всю ніч!
     
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а танамид є? якщо танаміду нема то нема чого на тую рибалку і двигати бо то згаяний час та зіпсований настрій при повній відсутністі улову. отакоєот. а ви кажете
     
  12. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Messages:
    928
    Location:
    Україна
  13. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Не пробував з танамідом,але мабуть весело(головне кидати куди треба) і кількість улову зростає пропорційно настрою
     
  14. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Messages:
    1,172
    Location:
    Sardegna IT
    Так на морімісця скіко шо одним танамідо не допоможе, це точно навіть до ворожки іти не треба, тут треба шось накшталт оцего::smile_12::smile_12::smile_12:[​IMG][​IMG]
     
  15. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    :eek::eek::eek: а водолазів потім будете жарити чи засушите під пивко:D
     
  16. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Messages:
    1,172
    Location:
    Sardegna IT
    Вот хто колись пробував ловити рибу танамідом- знає шо під час вибуху в зону дії попадають побочні море, або річкопродукти такі як жаби вужі ну і інша живность, так вот, що до водолазів- то це буде так само побочнуй продукт риболовлі, солити іх звісно я не буду, але якшо попадетьця гарна водолазка то можна і пожарити
     
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то всьо залеже від того які ті водолази, дрібних та худих ліпше сушити, а тіх що грубіші можна і підсмажити. тим більш що вони вже повинні бути напівсмажені
     
  18. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Як добре у шаботу попивати охолоджене пивко під сушеного водолаза,а пару рабів доводять до готовності іншого на грилі...ляпота!:D
     
  19. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Добрий ранок.Бигу на Н.Пошту.Котэлок йиде до пана Опришка,як и обицяв.Наступний пана Аскота.Писля пиду на ричку,трохи скупнусь,трохи покопаю.Погодка супер - тепло але не парит.[​IMG]
     
  20. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Messages:
    4,230
    Location:
    ----UA-----
    [​IMG][​IMG]
     
  21. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Messages:
    4,230
    Location:
    ----UA-----
    охренительный обзор.:smile_12:
    в нашей степи о таких только мечтать.
     
  22. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Шалом!
    На улице +18, комфортно.:smile_6:
    Варю уху щучью!:p Жена на работе, дети помогают. Вот такой кооперативчик образовался.
     
  23. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Вітаю !
    На вулиці холодно 16плюс і вітряно , добре хоч сонце світит .
    Пане К досить вже експерементів над погодою . Шо це за літо коли в середині липня ранком 12 плюс , га ?
     
  24. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    А лучше +28 и вытекший мозг???:eek:
    А вечером +37 в тени?:oops:
     
  25. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Вітаю.
    Як писав пан професор: "шалом, хунты, всем шуббота. Ленту за лентою бендерам подавай, шекель за шекелем жыдам подавай, а всем жыдобендерам разом щастья подавай".
    Що ж, ми Вас вітаємо, та по доброму заздримо.

    А я зараз роздрукую портрет Пуйла, візьму свого помповика, та поїду постріляю. Бо щось давно вже не був.
     
  26. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Messages:
    4,230
    Location:
    ----UA-----
    Вот что пока получилось. с бутчера.
    на одном из фото,то что с него оставалось.
    доделал половину лезвия с обычной стали.
     

    Images:

    IMG_20150711_104839.jpg
    IMG_20150711_104851.jpg
    IMG_20150711_104923.jpg
    IMG_5653.JPG