Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Нэ историк,но тоже пэдагог!
     
    гринго80 und ASKOT1 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Стоїть БЛІЦ ціна (в ціні вже врахована комісія аукціону ) - НЕ ТРЕБА чекати закінчення терміну, можн...
      1030 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      1)Комиссию карты 0.5% при оплате оплачивает ПОКУПАТЕЛЬ, даже если в вашем приложении не отображается...
      1900 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Шток выполнен из титана (или алюминия по желанию) в место заводского из пластмассы, не подвержен кис...
      1000 грн.
    4. (в наличии 4 шт.)
      Оригінальний магазин на 6 набоїв.Є певна кількість.
      2250 грн.
    5. Ммг пистолета Таурус пт-809,деактив согласно закону ,есть документи,все попилено
      65000 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Да я давно залепил объектив жевачкой!!
     
  4. що не кажи панство але розумні люди ті німаки, особливо у кулінарії. я оце зробив за їхнім рецептом картоффелін салат тілько троха вдосконавив його то і поїв і попив та ще і охолонув троха бо він коли холодний ще смачніше. отакоєот. а ви кажете
     
  5. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    А до чого нимаки до кацапськой окрошки?
     
  6. obuch59

    obuch59 General-major

    анужбо,нагонь аппетіту нам наніч:Dрецепт в студію
     
  7. а до чого тут акрошка якщо я робив картоффелен салат? а акрошка це лєбєда, квас та скиша капуста з огірками!
     
    гринго80, casio, vincenzo und 2 anderen gefällt das.
  8. та ти ж таке не їстимеш.
     
    obuch59 gefällt das.
  9. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    Побачимо як карта ляже:D Це так скажем "излишки" підсобрались.
     
  10. барига околофорумний!:p
    :D:D:D
     
    гринго80, Allex761, casio und 2 anderen gefällt das.
  11. obuch59

    obuch59 General-major

    я не зїм так Спарта:D,рецепт де?
     
  12. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Beiträge:
    1.172
    Ort:
    Sardegna IT
    О, так тож мій співвітчизник таке говорив, коли поїхав жити до піндосів...:D:D:D
     
  13. ну якщо не шкода собаки то слухай.
    береш кілько картоплин, відварюєш, чистеш та дрібненько рубаєш на кубики і у мисок. туди додаєш ковбаси вареної, молочной чи останкінської, та що без сала, теж дрібними кубіками, яйці варені теж чистиш і дрібними кубіками кромсаєш. півбанки оілвок чорних, чи на два чи на штири ріжеш і теж туди. то все ретельно мішаєш, додваєш дві столові ложки майонезу, півпакету сметани та літр кифіру і все знов перемішуєш, якщо тре то додай солі. всьо.
    і яка це в біса акрошка. гаявасуважнопитаю
     
    гринго80, obuch59, pluton und 3 anderen gefällt das.
  14. ну і де ви усі поховались? і де цей спець по акрошкам подівся гаяваспитаю
     
    vincenzo und obuch59 gefällt das.
  15. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    Сам ти барига Євлампій:D:D:D
     
  16. та куди мені до тебе, ти вже дійшов що кулекцію розпродуєш.
     
  17. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Дак припиніть оті трьохсторонні переговори.орґанізуйте оппонєнтам екскурс в місцевий ліс<добровільно примусовий>,і лєкцію на тему-поймаєм-закопаєм.або всім дорослим члєнам-похід в воєнкомат на мед.комісію<з перспективою відправки на данбац,щоб в окопах вчились строіть нарко республіки під перєкрьосным огньом старшого брата>.во.думаю,шо обосруться всі і зразу
     
  18. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Beiträge:
    4.091
    Ort:
    Україна
    Шо, спите ? А ранок такий гарний, прохолодний , + 22 . Кажуть сіноптики що сьгодні буде пік жари. Отож бережіть себе , на спеці не перегрівайтесь . Всім гарного дня та доброго здоров'я . А я піду попрацюю.
     
  19. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Beiträge:
    4.091
    Ort:
    Україна
    Таки сплять. :confused: Рота , підйом !!!!!
     
    гринго80, casio und obuch59 gefällt das.
  20. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Куда пАйдём????
     
    гринго80, ASKOT1, casio und 3 anderen gefällt das.
  21. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Доброго ранку!+26,поки прохолодно :)
     
  22. cvoy

    cvoy Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Доброго ранку Хунта! за бортом +21 (вчора було +29) вночі гупало та блимало+дощ. після +37 у тіньку саме воно!
    до речі, звертаюсь до Пана К.: то не Вашого родича льох поліцаї вскрили?
    https://www.ndr.de/nachrichten/schl...etz-Behoerden-ermitteln,munitionsfund124.html
    кулемети-кулемети... торпеди ото сила!!!
     
  23. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
     
  24. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Витаю,у нас теж витер дув,шось десь далеко у Днистра блимало,гадав румины наступають,а то виявляэться дощ....То отой магазин биля пана К,де копаниною торгували накрили.Кто це их здав?:confused:
     
  25. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
  26. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Не "здав",а "проявив пильність і вчасно доповів" :D