9-11 травня 2009р. Повстанський табір

Discussion in 'Друга світова війна' started by Thorwald, May 15, 2009.

  1. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Messages:
    1,022
    Location:
    Київ
    ось нарешті всі обговорили великі реконструкції. тепер вже можна і нашими скромними досягненнями похвалитися.
    http://povstanets.kiev.ua/index.php?do=reports&rep=19

    від др. курінного прийшов наказ знайти нове місце для табору і розпочати облаштовуватися.
    наш рій вирушив виконувати наказ
    [​IMG]

    [​IMG]

    відповідальна справа - розмітка під котлован напівземлянки. головне задати правильні розміри
    [​IMG]

    далі вже можна й гуртом
    [​IMG]

    напинаємо тент
    [​IMG]
     
    7 people like this.
  2. Интересные лоты

    1. 3,7 cm Pak 35/36 (нем. 3,7 cm Panzerabwehrkanone 35/36 — «3,7-см противотанковая пушка образца 1936...
      40000 грн.
    2. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    3. Транспортировочный колпак на миномёт БМ-41. Коп в очень бодром сохране.
      650 грн.
    4. -10,5 см пушка или гаубица. Рейх, сост. супер. С болота. Необычный, нет места для бойка! На фото. Бо...
      500 грн.
    5. Коп шрапнели по лесам . Переплавлено - очищено . Вес лота = 1 кг 100 грамм . Лично сам хорошо упаков...
      120 грн.
  3. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Messages:
    1,022
    Location:
    Київ
    вистиляємо підлогу
    [​IMG]

    тепер можна й відпочити
    [​IMG]

    потім облаштували позицію для чат
    [​IMG]

    і як же без вбиральні(для шанувальників жанру)
    [​IMG]

    так за роботами й минув день
    др. Князь на чатах
    [​IMG]
     
    8 people like this.
  4. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Messages:
    1,022
    Location:
    Київ
    а наступного дня, коли вже табір був облаштований, взялися за військову науку: стройова підготовка, маскування і таке інше
    [​IMG]

    [​IMG]

    ох і втомилися надвечір
    [​IMG]
     
    9 people like this.
  5. Willi Shtuber

    Willi Shtuber Stabsfeldwebel

    Messages:
    881
    Location:
    172 infanterie regiment
    :smile_12::smile_13:
    Дуже гарний захід! Коли ви вже нас по лісах на страйку поганяєте?:(
     
  6. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Messages:
    1,022
    Location:
    Київ
    ну так готуємося на липень
     
  7. R. Tietmeyer

    R. Tietmeyer Trench Broom

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    3,837
    Гарно!
     
  8. У людей праздник, а вы Ямы копать...Шо за дела? (ЭТО ШУТКА) :)
     
  9. Norman2

    Norman2 General-major

    Messages:
    8,114
    Location:
    СотоНатовск
    Molodtsi!
     
  10. Rudolf Notbek

    Rudolf Notbek Obergefreiter

    Класс!:smile_12:
     
  11. Дед Которыб

    Дед Которыб Добрый Инквизитор

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    3,792
    Высший класс ! молодцы !:smile_12::smile_12:
     
  12. Otto Simmer

    Otto Simmer Oberschütze

    Messages:
    15
    Location:
    Киев
    Дуже гарно:)
     
  13. А почему именно с 9 мая по 11 мая ??? Это какая-то дата в УПА?
    Может чего-то было, ну там событие или ... ????
    (чистое любопытство с рамках этики)
     
  14. Knyaz - Reenactor

    Knyaz - Reenactor Oberschütze

    Messages:
    30
    Location:
    Партізановка)))
    Все банально просто - це вихідні дні)
    Вдімітили свято Перемоги і почали реконструкцію...
     
    1 person likes this.
  15. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Messages:
    1,022
    Location:
    Київ
    др. Князь правий. причина банальна - вихідні.
    рідко коли випадає 3 дні. а зануритися на кілька днів значно цікавіше ніж одноденні виїзди.
     
  16. vonlemberg

    vonlemberg Gefreiter

    Messages:
    43
    Location:
    Львів
    супер!
    а хто у вас є інжинером?
     
  17. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Messages:
    1,022
    Location:
    Київ
    я інженер і є
     
  18. W.Hess

    W.Hess Stabsgefreiter

    А як у Вас з постійним місцем,де можна облаштувати криївки, місця для чат і т.і.. Чи є де розгорнутися, як ставиться місцева влада, чи виділяє місця, дає дозволи на проведення зборів?
     
  19. Miller

    Miller Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    36
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Messages:
    1,248
    Location:
    БЦ
    Так і хочеться приписати до слова "влада" слово "окупаційна"
    :D:D:D
     
    1 person likes this.
  20. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Messages:
    1,022
    Location:
    Київ
    власне нас не така кількість щоб бути дуже помітними і просити дозволів на збори. але загалом питання правильне і я над цим подумаю.
    хоча справа полегшується тим, що це ліс біля мого села, де я виріс і живу. тому проблем не буде.
     
  21. Антип Глымов

    Антип Глымов Всѣмі любимъ.

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    6,384
    Location:
    Киев
    МОЛОДЦЫ ПАРНИ!
     
  22. Miller

    Miller Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    36
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Messages:
    1,248
    Location:
    БЦ
    Вот он, этот ярко выраженный антисоветский буржуазно-националистический элемент, предательски наносящий исподтишка подлые змеиные укусы советскому обществу, не скрывающий враждебного отношения к самому гуманному в мире советскому социалистическому строю, возглавляемому товарищем Сталиным, и по-бандитски стреляющий в спину восстающему из руин войны советскому государству.

    :D