ММГ м-24+

Тема в разделе "ММГ. Боеприпасы инженерного назначения и гранаты.", создана пользователем Leo(LG), 3 июл 2015.

  1. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    728
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    1.327
    Сообщения:
    1.940
    Доброго дня
    продам для м-24,стан на фото
    прошу 180грн за все
     

    Изображения:

    IMG_3469.JPG
    IMG_3470.JPG
    IMG_3472.JPG
    IMG_3475.JPG
    IMG_3476.JPG
    IMG_3477.JPG
    IMG_3478.JPG
    IMG_3479.JPG
    IMG_3480.JPG
    IMG_3482.JPG
    ^_^...жду трамвая! нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Есть клеймо и инициалы хозяина.
      1500 грн.
    2. Бінокль Вермахта, в оригінальній фарбі. Правий окуляр відсутній, через лівий окуляр видимість дуже...
      1700 грн.
    3. Протигазна сумка зразку 1941 року, оригінал.
      1200 грн.
    4. Бінокль Красногорського механічного з-ду, клеймо штампованого СіМу з зіркою на 1944 рік. Бінокль в к...
      7500 грн.
    5. МПЛ РККА, клейма не знайшов, непоганий стан, не коп(з горіщя), ручка міняна. Все на фото.
      900 грн.
  3. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    728
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    1.327
    Сообщения:
    1.940
    +2
     

    Изображения:

    IMG_3485.JPG
    IMG_3486.JPG
    ^_^...жду трамвая! и fire14147 нравится это.
  4. юрий макаренко

    юрий макаренко Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    34
    Сообщения:
    3.196
    Адрес:
    Страна где не любят вату
    фото исходника банки есть?
     
    Leo(LG) нравится это.
  5. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    728
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    1.327
    Сообщения:
    1.940
    ні немає,банка бодренька була,не гнила! очищена та покрашана
     
  6. fire14147

    fire14147 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    210
    Адрес:
    Киев
    Еще в продаже? Гляньте личку!
     
    Leo(LG) нравится это.
  7. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    728
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    1.327
    Сообщения:
    1.940
    Так
     
    ^_^...жду трамвая! нравится это.
  8. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    728
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    1.327
    Сообщения:
    1.940
    тема закрита
     
    ^_^...жду трамвая! нравится это.