ММГ м-24+

Тема у розділі 'ММГ. Боеприпасы инженерного назначения и гранаты.', створена користувачем Leo(LG), 3 лип 2015.

  1. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    728
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    1.327
    Повідомлення:
    1.940
    Доброго дня
    продам для м-24,стан на фото
    прошу 180грн за все
     

    Images:

    IMG_3469.JPG
    IMG_3470.JPG
    IMG_3472.JPG
    IMG_3475.JPG
    IMG_3476.JPG
    IMG_3477.JPG
    IMG_3478.JPG
    IMG_3479.JPG
    IMG_3480.JPG
    IMG_3482.JPG
    ^_^...жду трамвая! подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги Центральна Приборна Панель Управління Танка “Valentine” - «Валентайн» Предмет був...
      20500 грн.
    2. Деталь защиты (крышка) двигателя танка Т-34.Применялась и на других моделях.Вес больше 120 кг.На чер...
      7500 грн.
    3. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    4. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    5. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
  3. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    728
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    1.327
    Повідомлення:
    1.940
    +2
     

    Images:

    IMG_3485.JPG
    IMG_3486.JPG
    ^_^...жду трамвая! та fire14147 подобається це.
  4. юрий макаренко

    юрий макаренко Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    34
    Повідомлення:
    3.196
    Адреса:
    Страна где не любят вату
    фото исходника банки есть?
     
    Leo(LG) подобається це.
  5. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    728
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    1.327
    Повідомлення:
    1.940
    ні немає,банка бодренька була,не гнила! очищена та покрашана
     
    ^_^...жду трамвая! та юрий макаренко подобається це.
  6. fire14147

    fire14147 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    210
    Адреса:
    Киев
    Еще в продаже? Гляньте личку!
     
    Leo(LG) подобається це.
  7. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    728
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    1.327
    Повідомлення:
    1.940
    Так
     
    ^_^...жду трамвая! подобається це.
  8. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    728
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    1.327
    Повідомлення:
    1.940
    тема закрита
     
    ^_^...жду трамвая! подобається це.