Вот такой достался тт.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем GEFEST_67, 8 чер 2015.

  1. GEFEST_67

    GEFEST_67 Gefreiter

    Повідомлення:
    168
    Вот такой достался тт,подскажыте уважаемые .сколько может стоить ,зарание спасиба.
     

    Images:

    IMG_1521.JPG
    IMG_1522.JPG
    IMG_1523.JPG
    IMG_1524.JPG
    IMG_1525.JPG
    IMG_1526.JPG
    IMG_1527.JPG
    IMG_1528.JPG
    IMG_1533.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Б/в, з'єднувальна планка з робочого затвора. Без дефектів
      200 грн.
    2. Кроме пружины, естественно:)
      1800 грн.
    3. Приклад на ВМ
      3300 грн.
    4. (в наявності 22 шт.)
      Снят с рабочего затвора
      120 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Снят с макета, все целое
      400 грн.
  3. drons

    drons Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    181
    Повідомлення:
    2.769
    Адреса:
    Украина
    Фото много,а толку...
     
  4. gyffi13

    gyffi13 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    БУКОВИНА то мій рідний край...
    Не поганий ,але пілюлю від КотоРиба можна хапанути....деактив ,з повагою.....
     
  5. drons

    drons Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    181
    Повідомлення:
    2.769
    Адреса:
    Украина
    Деактив на втором фото
     
    slava2008 та romarios подобається це.
  6. GEFEST_67

    GEFEST_67 Gefreiter

    Повідомлення:
    168
    На втором фото видно пропил С.ув.
     
  7. vasek911q

    vasek911q Oberschütze

    Повідомлення:
    121
    затвор внутри подгулял думаю тысяч 5.
     
    Kovach85 подобається це.
  8. gyffi13

    gyffi13 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    БУКОВИНА то мій рідний край...
    вибачаюсь це я старію не добачаю, з повагою...
     
  9. GEFEST_67

    GEFEST_67 Gefreiter

    Повідомлення:
    168
    Спасиба за оценку ,буду выставлять на продажу.