Ствол от какого-то ружья.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем конькобежец, 17 тра 2015.

  1. конькобежец

    конькобежец Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    239
    Адреса:
    Чернігів Україна
    Приветствую всех.
    Подскажите пож.-откуда такой ствол?
     

    Images:

    DSCF7450.jpg
    DSCF7451.jpg
    DSCF7452.jpg
    DSCF7453.jpg
    DSCF7454.jpg
    DSCF7455.jpg
    DSCF7456.jpg
    DSCF7457.jpg
    DSCF7458.jpg
    DSCF7459.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Бінокль Вермахта, в оригінальній фарбі. Правий окуляр відсутній, через лівий окуляр видимість дуже...
      1700 грн.
    2. Предложу сумку для магазинов пистолета-пулемета M3 Grease Gun. Оригинал военных лет. Сумка из плотно...
      750 грн.
    3. Бинокль старовинний вінтажний виробництва Франціі у робочому стані.
      1350 грн.
    4. Ранній німецький армійський бінокль 6х30 від E.Leitz Wetzlar. Добрий стан, класна оптика, сітка при...
      4000 грн.
    5. Кружка військова Франція
      199 грн.
  3. Роман75

    Роман75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Ствол немецкого охотничьего карабина.
     
    slava2008 подобається це.
  4. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    немецкий охотничий карабин с разбитой рамой
     
  5. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    База мушки, как у современного ЧЕХА. ( похожа оч)
    Интересно,- в нутри также хорошь??? :)
     
  6. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.593
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Рік тому вже цей(або похожий )ствол продавали на форумі.Інтересно який калібр у цього ствола?
     
  7. конькобежец

    конькобежец Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    239
    Адреса:
    Чернігів Україна
    Добавил фото внутри---пока только такое.
     

    Images:

    DSCF7461.jpg
  8. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Достаточно пулю острием во внутрь в срез ствола вставить и вопросы отпадут. :)
    Пы.Сы. Так на ресурс смотрят. Возможно,- у Вас уже он гладкий :)
     
  9. Роман75

    Роман75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Калибр написан на стволе,в трех системах измерения-по полям,по нарезам и в дюймовой системе.
     
  10. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.593
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Дякую.Я бачив .
     
  11. конькобежец

    конькобежец Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    239
    Адреса:
    Чернігів Україна
    Добавил фото
     

    Images:

    DSCF8133.jpg
    DSCF8144.jpg
    DSCF8145.jpg
    DSCF8146.jpg
    Paul_Gudvin подобається це.
  12. ^_^...жду трамвая!

    ^_^...жду трамвая! Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    865
    Адреса:
    10.пер. Дачный 379 Grand Street
    хороша запчасть
     
  13. Alex Irvin

    Alex Irvin Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    115
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    201
    Повідомлення:
    984
    Питання тіки чи стане на обичну раму з 98..
     
  14. ^_^...жду трамвая!

    ^_^...жду трамвая! Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    865
    Адреса:
    10.пер. Дачный 379 Grand Street
    думаю ДА
     
  15. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    ну он же раньше там стоял
     
  16. GSA

    GSA Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    г.Харьков
    Для ликбеза по названию темы - нарезной ствол бывает только на винтовках. Ружейный же ствол гладкоствольный за исключением ствола парадокс, но это уже визуально видно что другие калибры.
     
    v_intore_z подобається це.
  17. Alex Irvin

    Alex Irvin Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    115
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    201
    Повідомлення:
    984
    Взагалі то ні,карабін мисливський,рама мжливо має відмінність в різьбі.
     
  18. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    я слышал что в 90 х немцы выкупали со складов старые маузеры у украины и дома переделывали их под современные охотничьи карабины. ствол проще сделать, чем раму. выкрутил ствол вставил новый и вперед. поэтому думаю на раму старую встанет нормально. но его нужно регистрировать как нарезное. можно заказать хорошее дерево и пользоваться. рама ведь просто разбита
     
    Alex Irvin подобається це.
  19. Alex Irvin

    Alex Irvin Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    115
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    201
    Повідомлення:
    984
    Може і так)Але мені здається що рама довоєнна..Гадати нема сенсу,хтось колись можливо перевірить;)