Нема. Бо то не мій. В інеті поцупив. Певно, не було власникові сенсу її фотографувати. Взагалі, це цілком нормально та природньо, на одній стороні ставити планку чи накладку з дарчим написом чи іменем. Чи тут ніхто іменної зброї не бачив, що почали пару шукати...
Вы сами в своем посте указали:"Пара це не обов'язково."А фото продемонстрировали с одной стороны. Вы считаете свой ответ логичным????
Не в коем случае не делать ложек и вилок, или чего прочего !!!! Эта накладка всегда будет в цене, а Ваша новая ложка уже никому нужна не будет! Дело не в серебре, дело в том, что это 1929-Й год, это ранняя РККА, такие вещи всегда ценились. Их больше не будет. Так как те люди что имеют похожие вещи в коллекциях, не настолько бедны что бы свои предметы продавать, тем более сейчас. 100 долларов думаю та сумма, около которой и будут крутится ценители. И не факт, что она не станет выше!!! А Вам не одна разница какой ложкой сахар мешать? Как по мне то лиж бы не пластмассовой. С ув. Миша
Так. Бо переважна більшість нагородної зброї має накладку або дарчу табличку з однієї сторони!!!!! Погугліть або відвідайте музей. Якщо подивитися уважно,то на моїх фото видно що інша накладка просто дерев'яна. Золото лівої накладки огортає ручку від краю до краю,якби права теж мала таку саму то було б помітно навіть так.
Навпаки!!! Мова про накладки. Всі кажуть що одна, а де друга. А я кажу, що могла лише одна і бути. Приводжу приклад і пояснюю. На Ваших фото сучасна хохлома з нагана
Ви зробили мені настрій. Це голіме фуфло початку 2000х з ммг нагана ніжинського деактива, роблене в Україні до речі. На укрупненому фото ще краще видно. А так, "блажен кто вєруєт". Багацько тоді різного макетного короткоствола отак розмальовано. Он і на рамці видно ММГ пробито, звичайний ремонтний ммг нагана розмальовано))). Рік десь 2005 був. Вже не очікував що Ви вірите що оце оригінал. Але хочете вірити то вірте, переконувати не стану. Стосовно обговорюваних накладок-табличок. Якщо накладка з написом є цільна та замінює штатну то це накладка руків'я. Якщо лише обгортає штатну накладку, але є тонкостінною і не може сама по собі виконувати функціональне призначення накладки, то це просто табличка широкого профілю. Що й видно на фото автора теми - табличка всередині відтворює форму накладки, а отже кріпилася на саму накладку. А не замінювала її.
Історія цієї речі мені відома. Накладка оригінальна, але не від цього нагана, МР313 на фото - звичайний, просто власник її на нього почепив щоб сама по собі не валялася. Анатолію, історична зброя це мій фах. Будемо далі оффтопити, чи вже досить?
А мені це потрібно? Погугліть або відвідайте музей, я вже казав вище. Фотоархів тих накладок-табличок я не зберігаю. Модератори, перепрошую за оф-топ, припиняю.
Герой знайдений по архівах,чоловік виявився бойовий.У 2 світову був неодноразово представлений до звання Герой СРСР. Накладку змінював на двох відмінних свиней.Спасибі всім камрадам,що мене відрадили робити ложку.З повагою.
Не вижу смысла делать с накладки ложку, накладку можно продать, покупатель найдется, а серебряную ложку купить по выбору, с царскими клеймами на пример, тогда у вас будет серебряная ложка и накладка останется целой.