Ствол от какого-то ружья.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем конькобежец, 17 тра 2015.

  1. конькобежец

    конькобежец Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    239
    Адреса:
    Чернігів Україна
    Приветствую всех.
    Подскажите пож.-откуда такой ствол?
     

    Images:

    DSCF7450.jpg
    DSCF7451.jpg
    DSCF7452.jpg
    DSCF7453.jpg
    DSCF7454.jpg
    DSCF7455.jpg
    DSCF7456.jpg
    DSCF7457.jpg
    DSCF7458.jpg
    DSCF7459.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Пропоную комплект для пікельхельм,помитий водою без хімії
      1500 грн.
    3. Кокарда. Німеччина. Ганноверське королівство. Латунь. Діаметр 2,5 см.
      340 грн.
    4. Крыло от орла на пикель - копанное
      250 грн.
    5. 7.Капен Ерцгерцог Фрідріх Австро Угорщина
      1300 грн.
  3. Роман75

    Роман75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Ствол немецкого охотничьего карабина.
     
    slava2008 подобається це.
  4. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    немецкий охотничий карабин с разбитой рамой
     
  5. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    База мушки, как у современного ЧЕХА. ( похожа оч)
    Интересно,- в нутри также хорошь??? :)
     
  6. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.594
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Рік тому вже цей(або похожий )ствол продавали на форумі.Інтересно який калібр у цього ствола?
     
  7. конькобежец

    конькобежец Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    239
    Адреса:
    Чернігів Україна
    Добавил фото внутри---пока только такое.
     

    Images:

    DSCF7461.jpg
  8. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Достаточно пулю острием во внутрь в срез ствола вставить и вопросы отпадут. :)
    Пы.Сы. Так на ресурс смотрят. Возможно,- у Вас уже он гладкий :)
     
  9. Роман75

    Роман75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Калибр написан на стволе,в трех системах измерения-по полям,по нарезам и в дюймовой системе.
     
  10. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.594
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Дякую.Я бачив .
     
  11. конькобежец

    конькобежец Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    239
    Адреса:
    Чернігів Україна
    Добавил фото
     

    Images:

    DSCF8133.jpg
    DSCF8144.jpg
    DSCF8145.jpg
    DSCF8146.jpg
    Paul_Gudvin подобається це.
  12. ^_^...жду трамвая!

    ^_^...жду трамвая! Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    865
    Адреса:
    10.пер. Дачный 379 Grand Street
    хороша запчасть
     
  13. Alex Irvin

    Alex Irvin Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    115
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    201
    Повідомлення:
    984
    Питання тіки чи стане на обичну раму з 98..
     
  14. ^_^...жду трамвая!

    ^_^...жду трамвая! Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    865
    Адреса:
    10.пер. Дачный 379 Grand Street
    думаю ДА
     
  15. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    ну он же раньше там стоял
     
  16. GSA

    GSA Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    г.Харьков
    Для ликбеза по названию темы - нарезной ствол бывает только на винтовках. Ружейный же ствол гладкоствольный за исключением ствола парадокс, но это уже визуально видно что другие калибры.
     
    v_intore_z подобається це.
  17. Alex Irvin

    Alex Irvin Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    115
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    201
    Повідомлення:
    984
    Взагалі то ні,карабін мисливський,рама мжливо має відмінність в різьбі.
     
  18. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    я слышал что в 90 х немцы выкупали со складов старые маузеры у украины и дома переделывали их под современные охотничьи карабины. ствол проще сделать, чем раму. выкрутил ствол вставил новый и вперед. поэтому думаю на раму старую встанет нормально. но его нужно регистрировать как нарезное. можно заказать хорошее дерево и пользоваться. рама ведь просто разбита
     
    Alex Irvin подобається це.
  19. Alex Irvin

    Alex Irvin Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    115
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    201
    Повідомлення:
    984
    Може і так)Але мені здається що рама довоєнна..Гадати нема сенсу,хтось колись можливо перевірить;)