оцініть ствол пистоля 17=18 ст

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Killer_Night, 26 тра 2015.

  1. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    928
    Адреса:
    Україна
    продав би....
     

    Images:

    ф1.jpg
    ф2.jpg
    ф3.jpg
    ф4.jpg
    ф6.jpg
    ф7.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Кашкет гімназиста часів РІ . Гудзики сучасні , кокарда теж копія, зроблена по отворам у кашкеті ві...
      12000 грн.
    2. Зацеп на парадный немецкий барабан, без верхнего крепления
      2000 грн.
    3. по фото
      150 грн.
    4. Каска, розпис ручної роботи, акриловими фарбами та вкритий захисним лаком. Всі кошти підуть на підтр...
      5000 грн.
    5. 200 грн.
  3. Байрактар

    Байрактар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    216
    Повідомлення:
    4.662
    Адреса:
    50-60грн ради антуража..
     
    Винничанин та анатолий. подобається це.
  4. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    928
    Адреса:
    Україна
    вот бля... думав стоє шось..
     
  5. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    До 100гр.
     
    Байрактар, Винничанин та БЛК подобається це.
  6. Винничанин

    Винничанин Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.313
    Адреса:
    г. Винница, Украина
    В таком виде да, но если метал бодренький, и его правильно почистить - думаю будет дороже в разы.
     
  7. Винничанин

    Винничанин Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.313
    Адреса:
    г. Винница, Украина
    Я конечно же не модератор, но на будущее - такие фразы пишут на заборе неадекватные подростки... Научитесь выражаться покультурнее, и Вам будет счастье.
     
    БОЛЬШОЙ ХОМЯК та анатолий. подобається це.
  8. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    928
    Адреса:
    Україна
    дико изиняюсь за выражение)
     
    БОЛЬШОЙ ХОМЯК та Винничанин подобається це.