оцініть ствол пистоля 17=18 ст

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Killer_Night, 26 тра 2015.

  1. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    928
    Адреса:
    Україна
    продав би....
     

    Images:

    ф1.jpg
    ф2.jpg
    ф3.jpg
    ф4.jpg
    ф6.jpg
    ф7.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Ножиці вінтажні старовинні для гасіння свічки
      450 грн.
    2. Копаний рідкісний оригінал із серії видатних людей України: І. Мазепа, А. Шептицький, Л. Українка та...
      4500 грн.
    3. Гасова лампа ,пальник MATADOP,все працює піднімає опускає будуть питання в прошу в лс
      750 грн.
    4. Мундштук вінтажний виробництва Франціі Всередину можна покласти фільтр. Як новий.
      350 грн.
    5. З болота.Комплектна, тільки покарьожена.
      150 грн.
  3. Байрактар

    Байрактар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    216
    Повідомлення:
    4.662
    Адреса:
    50-60грн ради антуража..
     
    Винничанин та анатолий. подобається це.
  4. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    928
    Адреса:
    Україна
    вот бля... думав стоє шось..
     
  5. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    До 100гр.
     
    Байрактар, Винничанин та БЛК подобається це.
  6. Винничанин

    Винничанин Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.313
    Адреса:
    г. Винница, Украина
    В таком виде да, но если метал бодренький, и его правильно почистить - думаю будет дороже в разы.
     
  7. Винничанин

    Винничанин Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.313
    Адреса:
    г. Винница, Украина
    Я конечно же не модератор, но на будущее - такие фразы пишут на заборе неадекватные подростки... Научитесь выражаться покультурнее, и Вам будет счастье.
     
    БОЛЬШОЙ ХОМЯК та анатолий. подобається це.
  8. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    928
    Адреса:
    Україна
    дико изиняюсь за выражение)
     
    БОЛЬШОЙ ХОМЯК та Винничанин подобається це.