Капсюлированные гильзы 7.62х54

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем SRP, 17 тра 2015.

  1. Продавец SRP

    SRP Gefreiter

    Повідомлення:
    148
    Адреса:
    Украина, Днепр
    Продам распечатанный цинк (240шт.) в пачках по 20 шт. не стреляных целевых гильз 7.62 х 54.
    Гильзы латунь под бердан.
    2015-05-15-1978.jpg 2015-05-15-1979.jpg 2015-05-15-1981.jpg
    Продажа одним лотом. Цена 2000 гр.
    С уважением.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Депулер RCBS з чотирма коллетами. 6мм, .30cal, .270cal, .45cal. В гарному стані.
      4000 грн.
    2. Гильза папковая, новая. Под капсуль жевело.кал. 16, в лоте 30шт
      450 грн.
    3. Кулі радянські 7,62×54 Б32 100 шт
      5000 грн.
    4. В наявності 1 банка -1кг.Пломба на банці вскрита
      10000 грн.
    5. (в наявності 12 шт.)
      Коробка на 66 набоїв 7.62х25 ТТ ✅ Кольори: олива ✅ Матеріали: Корпус – PLA Внутрішні соти – PETG...
      330 грн.
  3. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.831
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    Добре б було ще написати ціну та подати фото гільзи крупним планом донце та горловини ...
     
    Иван Чонкин подобається це.
  4. Saddam47

    Saddam47 Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.560
    Адреса:
    Галиция
    Ціна вказана. Навіть по цим фото видно, що кулю витягали розшатуючи її в гільзі.
     
    Иван Чонкин та KAISERLEMBERG подобається це.
  5. Продавец SRP

    SRP Gefreiter

    Повідомлення:
    148
    Адреса:
    Украина, Днепр
    Фото з
    Камрад прав. Нексайз и все работает. Донце идеальные.
    С ув.
     
  6. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.831
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    Сорі !!! Ціну не помітив ... а фото горловини власне й тому хотів щоб подивитися
    на скільки та горловина "розшатана" ... а може не усі так "ізуродовані" ... ???
     
  7. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.831
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    "Правий завжди покупець ... !!!" :D:D:D

    Камрад наразі ще не купує ... а мене цікавить маркіровка на донці (якщо вона є),
    крім того КАМРАД каже що ГОРЛОВИНІ вже майже капут а Ви донця хвалити ...

    Якщо не важко зробіть крупне фото донець та горловин .... Пліз !!! :beer:

    І як на рахунок продажі 100 штук ???

    Розрахунок - передоплата ... ??? Чи можна оплатити при отримані ... ???
     
    Останнє редагування: 17 тра 2015
    Иван Чонкин подобається це.
  8. Продавец SRP

    SRP Gefreiter

    Повідомлення:
    148
    Адреса:
    Украина, Днепр
    Все продано. Спасибо покупателю. Тему можно закрыть.
    С уважением.
     
  9. свинобой

    свинобой Gefreiter

    Повідомлення:
    113
    Адреса:
    степь возле моря
    только только базар-вокзал пошел и все продали