Та який же пан Консерватор бандит? У бандитів (чи майже бандитів?) було гасло: "Анархія - мати порядку". А "Грабуй награбоване" - то гасло однієї з політичних партій, яка прийшла до влади у радянській Росії на початку минулого століття. Так що класифікувати пана Консерватора треба правильно (не буду писати як, бо зараз знову почнеться ).
Так він і сказав "нащо бузькові довгі ноги" а бузьko а не бузьok то сказав я, бо навіть не знав хто то такий, у нас наприклад кажуть лелека, я взагалі зразу подумав що бузько то олень або лось... Отакоєотавикажете бузьок!
Не треба, я ж лишень вказую пану Похабичу на допущені ним неточності. А хто там які свята святкує, і перебуває в партії любителів пива чи ні - то питання вже інше. Я, дасть Бог, на Трійцю приїду, то матимеш змогу розповісти особисто про свої політичні переконання. Про всяк випадок переховувати хабар починай вже.
Доброго дня всім!Львів+22,пасмурно.ото сидю на роботі і надибав інтересну річ-асе 250 б.у за 3400.звязавсь з продавцем<м.Енергодар>,то він просить предоплату.пів ціни.як на мене -це розвод.ваша думка?
Звичайно, що так.Скажіть що після отримки заплатите, бо багато таких розумних працювати ніц не хтять, а гроші треба, тай ще ціна змушує задуматись.
В мене місяць на зад. так знайомого розвели на 2700. А такий радий ходив. такі дешеві запчастини на свою автівку придбав аж світився.
попахує розводом. най висилає новою поштою і ви відразу сплачуєте якщо прибор у нормі альбо прибор їде назад.
Ну дак така мова була,крайній його запльот-штука.ги!най йде той.......ліс білити.во!весь)))))))))я братіку інфу закинув.най в Польщі попантрує ціни на ріжні мд.думаю в них дешевше,чим наші просять
Ось, хочу кепочку придбати, а гроші просять на перед, так я сиджу переживаю і не знаю що робить, то коштує не багато, та все одно це гроші є. https://reibert.info/threads/mazepinka.355389/ Але, люди добре кажуть тай в списку білому, продавець цей є.
так завжди тут торгують. спочатку гроші а потім товар. один раз в мене був випадок що я ще невстиг дійти до банку щоб оплатити а людина вже відправила товар про що зателефонував мені. але то випадок один на тисячу. усі інші спочатку сплачують а потім отримують і майже в усіх все добре, а що не добре то розглядають в ЧС
це ти краснапузий чтєц члєніна. бо ти постійно розповсюджуєш його ідеологію. треба тебе вже в поліклініку здати, для опітів©
Та ну, таке гувно навіть ворони клєвать не будуть - на крємльовскіх звьоздах розвісимо. А в гості приїзджайте