Жетон Gemeldet W G O

Тема в разделе "Відновлені імена", создана пользователем AlterKlim, 4 май 2015.

  1. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Сообщения:
    100
    Знайдений сьогодні на місці бойових дій по 41 році у Хмельницькій області, Старокостянтинівського району."Зацепили" солдата(німця) по гудзикам з натільного одягу та люверсами з плащ-палатки біля воронки.Здивувала кількість гудзіків (більше 100) та розміщення останків бійця.Вони були розкидані в радіусі 15 м від воронки.Неподалеко від воронки виліз жетон Gemeldet W G O 48/3782.На мою думку, він був похований,а пізніше в місце поховання влучив снаряд.
    Підскажіть мені будь ласка чи можна встановити ім'я по ньому?
    IMG_5011.JPG
     
  2. Интересные лоты

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Пропоную комплект для пікельхельм,помитий водою без хімії
      1500 грн.
    3. Стан по фото. Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати на карту ПБ. Купуючи декілька...
      250 грн.
    4. Горіх на пілотку МВС СРСР,жіночу,стан гарний.
      150 грн.
    5. Крыло от орла на пикель - копанное
      250 грн.
  3. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Сообщения:
    6.212
    Адрес:
    Україна
    https://forum-antikvariat.ru/topic/94913-gemeldet-wgo-63/

    З огляду на це фото можна припустити, що "Ваші" гудзики теж належали декільком "німецьким товаришам", іншими словами - то "братка" була.

    post-2447-1236630751.jpg
     
    Последнее редактирование: 4 май 2015
    Allex761 и Kurt Wagner нравится это.
  4. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Сообщения:
    100
    Як на мене, його просто завернули в одяг замість труни.
    Якщо б це була братська могила, були б і інші останки, а так він один.
     
  5. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Сообщения:
    6.212
    Адрес:
    Україна
    Можливо, Вам видніше. Гудзики були однотипні?
     
  6. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Сообщения:
    100
  7. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Сообщения:
    6.212
    Адрес:
    Україна
  8. Kurt Wagner

    Kurt Wagner Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    708
    Адрес:
    Україна
    Жетон з німецької братки тих часів. Можливо інших викопали раніше,а цей залишився на місці.ІМХО. А звідси і велика кількість гудзиків.
     
  9. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Сообщения:
    6.212
    Адрес:
    Україна
    А воронка - зовсім не воронка. Зайвих "деталей" до одного скелета немає?
     
  10. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Сообщения:
    100
    Ці жетончики також примінялися на "одиночках".По поводу того, що його залишили, а інших викопали раніше - бути не може.Так як, по розповідям старих людей їх хоронили в окремих могилах.Пізніше (вже 1970-80рр.) приїжала делігація з Германії і забрали похованих, а цей як бачите залишився.Всетаки я думаю,що моя версія найправдивіша.
    Ні, немає.
     
  11. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Сообщения:
    6.212
    Адрес:
    Україна
    Якщо там була ексгумація і все копано-перекопано, то не факт, що жетон має стосунок саме до знайдених Вами останків. Якщо гудзики були знайдені на значній площі, то їх кількість якраз і пояснюється декількома могилами, які були ексгумовані.
     
    Последнее редактирование: 5 май 2015
  12. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Сообщения:
    100
    Ексгумовано було в іншій стороні, але я уточню і відразу Вам напишу.
     
  13. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Сообщения:
    100
    Гудзики не на значній площі, вони були приблизно скупчені в самій воронці.
    Ексгумація і справді була проведена в іншій стороні, куди офіційно пріїзджала та делігація.
    Всіх фрагментів скелета не знайшли.Було знайдено одну пару взуття і підписану ініціалами ложку - вилку.
     
  14. Шміт

    Шміт Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    91
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    209
    Сообщения:
    1.551
    Можливо просто тіло було замотано в дві плащь палатки, цим все і пояснюється!!!
     
    AlterKlim нравится это.
  15. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Сообщения:
    100
    Скоріше всього.На моя думку, наші з Вами теорії найправдивіші.
     
    Последнее редактирование: 7 май 2015