Жетон Gemeldet W G O

Тема у розділі 'Відновлені імена', створена користувачем AlterKlim, 4 тра 2015.

  1. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    Знайдений сьогодні на місці бойових дій по 41 році у Хмельницькій області, Старокостянтинівського району."Зацепили" солдата(німця) по гудзикам з натільного одягу та люверсами з плащ-палатки біля воронки.Здивувала кількість гудзіків (більше 100) та розміщення останків бійця.Вони були розкидані в радіусі 15 м від воронки.Неподалеко від воронки виліз жетон Gemeldet W G O 48/3782.На мою думку, він був похований,а пізніше в місце поховання влучив снаряд.
    Підскажіть мені будь ласка чи можна встановити ім'я по ньому?
    IMG_5011.JPG
     
  2. Цікаві лоти

    1. Ключ з села під Черкасами, функціональний, в непоганому стані, вага 1.6 кг. За словами власника прад...
      1000 грн.
    2. Оригинальная кобура Манлихер М1905. Отличное коллекционное состояние. Кобуры для пистолета Манлихер...
      7200 грн.
    3. Бронещит піхотний часів Першої Світової війни Німеччина. Розміри 60 см х 45 см.
      3200 грн.
    4. Бинокль старовинний з компасом Aviation виробництва Франціі Зображення чисте
      850 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Новий дуже якісний і теплий спальний мішок з капюшоном, утеплений синтепоном, 75 на 210 см.,на молні...
      550 грн.
  3. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.212
    Адреса:
    Україна
    https://forum-antikvariat.ru/topic/94913-gemeldet-wgo-63/

    З огляду на це фото можна припустити, що "Ваші" гудзики теж належали декільком "німецьким товаришам", іншими словами - то "братка" була.

    post-2447-1236630751.jpg
     
    Останнє редагування: 4 тра 2015
    Allex761 та Kurt Wagner подобається це.
  4. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    Як на мене, його просто завернули в одяг замість труни.
    Якщо б це була братська могила, були б і інші останки, а так він один.
     
  5. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.212
    Адреса:
    Україна
    Можливо, Вам видніше. Гудзики були однотипні?
     
  6. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
  7. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.212
    Адреса:
    Україна
  8. Kurt Wagner

    Kurt Wagner Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    708
    Адреса:
    Україна
    Жетон з німецької братки тих часів. Можливо інших викопали раніше,а цей залишився на місці.ІМХО. А звідси і велика кількість гудзиків.
     
  9. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.212
    Адреса:
    Україна
    А воронка - зовсім не воронка. Зайвих "деталей" до одного скелета немає?
     
  10. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    Ці жетончики також примінялися на "одиночках".По поводу того, що його залишили, а інших викопали раніше - бути не може.Так як, по розповідям старих людей їх хоронили в окремих могилах.Пізніше (вже 1970-80рр.) приїжала делігація з Германії і забрали похованих, а цей як бачите залишився.Всетаки я думаю,що моя версія найправдивіша.
    Ні, немає.
     
  11. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.212
    Адреса:
    Україна
    Якщо там була ексгумація і все копано-перекопано, то не факт, що жетон має стосунок саме до знайдених Вами останків. Якщо гудзики були знайдені на значній площі, то їх кількість якраз і пояснюється декількома могилами, які були ексгумовані.
     
    Останнє редагування: 5 тра 2015
  12. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    Ексгумовано було в іншій стороні, але я уточню і відразу Вам напишу.
     
  13. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    Гудзики не на значній площі, вони були приблизно скупчені в самій воронці.
    Ексгумація і справді була проведена в іншій стороні, куди офіційно пріїзджала та делігація.
    Всіх фрагментів скелета не знайшли.Було знайдено одну пару взуття і підписану ініціалами ложку - вилку.
     
  14. Шміт

    Шміт Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    91
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    209
    Повідомлення:
    1.551
    Можливо просто тіло було замотано в дві плащь палатки, цим все і пояснюється!!!
     
    AlterKlim подобається це.
  15. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    Скоріше всього.На моя думку, наші з Вами теорії найправдивіші.
     
    Останнє редагування: 7 тра 2015