Жетон Gemeldet W G O

Discussion in 'Відновлені імена' started by AlterKlim, May 4, 2015.

  1. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Messages:
    100
    Знайдений сьогодні на місці бойових дій по 41 році у Хмельницькій області, Старокостянтинівського району."Зацепили" солдата(німця) по гудзикам з натільного одягу та люверсами з плащ-палатки біля воронки.Здивувала кількість гудзіків (більше 100) та розміщення останків бійця.Вони були розкидані в радіусі 15 м від воронки.Неподалеко від воронки виліз жетон Gemeldet W G O 48/3782.На мою думку, він був похований,а пізніше в місце поховання влучив снаряд.
    Підскажіть мені будь ласка чи можна встановити ім'я по ньому?
    IMG_5011.JPG
     
  2. Интересные лоты

    1. Предложу паспорт к макету ППС-43. Бланк Балаклеевского ремзавода. Номер макета не вписан. Оплата на...
      300 грн.
    2. Ремень автомата ППШ.
      350 грн.
    3. (в наличии 3 шт.)
      Пружина новоробна,посилена,якісна. Демпфер може відрізнятися від того,що на фото.
      450 грн.
    4. (в наличии 13 шт.)
      Предложу новодельные магазины на 32 места к МР-38/40 (без ограничителей). Подходит на охотничьи кара...
      2500 грн.
    5. Реставрирован подвариванием и шлифовкой.Геометрию старался сохранить.Смотрите внимательно.Есть вопро...
      3500 грн.
  3. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Messages:
    6,212
    Location:
    Україна
    https://forum-antikvariat.ru/topic/94913-gemeldet-wgo-63/

    З огляду на це фото можна припустити, що "Ваші" гудзики теж належали декільком "німецьким товаришам", іншими словами - то "братка" була.

    post-2447-1236630751.jpg
     
    Last edited: May 4, 2015
    Allex761 and Kurt Wagner like this.
  4. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Messages:
    100
    Як на мене, його просто завернули в одяг замість труни.
    Якщо б це була братська могила, були б і інші останки, а так він один.
     
  5. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Messages:
    6,212
    Location:
    Україна
    Можливо, Вам видніше. Гудзики були однотипні?
     
  6. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Messages:
    100
  7. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Messages:
    6,212
    Location:
    Україна
  8. Kurt Wagner

    Kurt Wagner Stabsfeldwebel

    Messages:
    708
    Location:
    Україна
    Жетон з німецької братки тих часів. Можливо інших викопали раніше,а цей залишився на місці.ІМХО. А звідси і велика кількість гудзиків.
     
  9. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Messages:
    6,212
    Location:
    Україна
    А воронка - зовсім не воронка. Зайвих "деталей" до одного скелета немає?
     
  10. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Messages:
    100
    Ці жетончики також примінялися на "одиночках".По поводу того, що його залишили, а інших викопали раніше - бути не може.Так як, по розповідям старих людей їх хоронили в окремих могилах.Пізніше (вже 1970-80рр.) приїжала делігація з Германії і забрали похованих, а цей як бачите залишився.Всетаки я думаю,що моя версія найправдивіша.
    Ні, немає.
     
  11. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Messages:
    6,212
    Location:
    Україна
    Якщо там була ексгумація і все копано-перекопано, то не факт, що жетон має стосунок саме до знайдених Вами останків. Якщо гудзики були знайдені на значній площі, то їх кількість якраз і пояснюється декількома могилами, які були ексгумовані.
     
    Last edited: May 5, 2015
  12. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Messages:
    100
    Ексгумовано було в іншій стороні, але я уточню і відразу Вам напишу.
     
  13. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Messages:
    100
    Гудзики не на значній площі, вони були приблизно скупчені в самій воронці.
    Ексгумація і справді була проведена в іншій стороні, куди офіційно пріїзджала та делігація.
    Всіх фрагментів скелета не знайшли.Було знайдено одну пару взуття і підписану ініціалами ложку - вилку.
     
  14. Шміт

    Шміт Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    91
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    209
    Messages:
    1,551
    Можливо просто тіло було замотано в дві плащь палатки, цим все і пояснюється!!!
     
    AlterKlim likes this.
  15. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Messages:
    100
    Скоріше всього.На моя думку, наші з Вами теорії найправдивіші.
     
    Last edited: May 7, 2015