ну так то в вас. в нас ще з дідів-прадідів товчену картоплю робили та їли її з салом та часником. і на німаків не чекали щоб макогона показали та як ним користуватись
Про цибулю то святе! навіть мої макаронобандерівки коли готуємо пюре, то кажуть мамі, аби цибую засмажену клала, як тато робить!
Я он знайшов шматок єбоніту,виточив наглазника на біноклю.Мурижив правда години дві,бо понятій в цій справі нема.Без різьби,так внатяг,і на клей. Як кажуть,перший сорт не брак.
була би хельма антуражная ..з кулевіми та осколочними..та щей репнутая...а так немає.вже почав плясати від того що є в наличии.
Вернувся з копу, покружляв що заєць, зате нові місцинки пробив.Хабара малувато, бо побистрячку ходив, зате назбирав грибів, пару місяців протяну отакоєот.фотік зара сів. там такі фотки булиб ууууу.
то в @Старик Похабыч візміть.в нього є і багато. вінбанду усю озброює коли вони крамницю чи сільпо якесь грабують альбо пересічних посполитих
Розповіт тобі одну історію. На 1 травня ми завжди її вспоминаємо. Мій покійний батько все життя і навіть в армії пропрацював на важких тракторах. Людина була безшабашною, не боявся нікого і нічого.Скільки було зальотів на тих тракторах...На спір піднімав відвалом бульдозера спічечний коробок , так щоб він не впав, і землі не набрати.По цей день мене піддборгують, як батько з кумом по горілку на Т-74 льодом їздили. Два дні з ставка трактор тягали.в школі уроки зірвали, дітей не могли забрати. Так от , 30 квітня вони бригадою на Т-150 возили гній з якоїсь Хверми. На останній ходці батько вспомнив що у брата в Василькові(за 45 км) нема на дачі гною.От він нікому не кажучи і крунув туди гружоний трактором. приїхав уже вночі, попили гарно з братом, а на другий день його вирядили в костюм з краваткою і пішли на мітинг.Послухали трохи патріотів на трибунах та вирішили заводити трактор та везти гній на дачу. А брат живе в самому центрі Василькова, а так як великий трактор з двома румами гною поставити не було де, то поставили там же в центрі, тільки в вуличці в другого кума біля хати. Короче завели і поїхали. Побачили, що центральною вулицею міста іде демонстрація. Вирішили проскочити. Картина маслом. По центральній довгій вулиці їде машина ГАЇ з мигалками, за нею Т-150, з двома румами гнояки, а ззаді йдуть піонери, комуністи та жителі міста з плакатами та червоними стягами....Короче добре, що мінти оказалися нормальними пацанами і сказали-Дядьку, допершої вулички і тікай!!!!Бо будеш в КГБ пояснювальну писати! Батько так і зробив, під ржач пару тисяч людей. А дома в цей час начальство Сільхостехніки шукали пропавший трактор.мобілок не було, тому були обшарені на уазіку всі поля і ліса.....Короче вспомнив це, і поняв що мої зальоти на швидкі-дєтський лєпєт. Отакеєот. а ти кажеш ГАД!!!! Та я вже тоді був підпільним патріотом з сім,ї борця проти комунізму!!!Це тобі не 36 том читати!!!!
Панове! хто сьогодні заходив у ворлд оф танкс? Як шо іщє не заходили то зайдіть обов"язково там в ангарі на всю фігача музон із пісні Ореста Лютого "Слава Україні" !!!