Утюг NEPTUN

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von SH9, 23. Apr. 2015.

  1. SH9

    SH9 Oberschütze

    Beiträge:
    65
    Ort:
    Україна
    Підкажіть будь ласка, чи варто виставляти на аукціон, як що так, то хоч приблизну ціну.
     

    Images:

    DSC04299.JPG
    DSC04300.JPG
    DSC04301.JPG
    DSC04302.JPG
    DSC04315.JPG
    DSC04317.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Німецькі сонцезахисні окуляри.
      1000 грн.
    2. Чохол / гаманець на Wehrpass. Надірвана одна кнопка, на неї краще не закривати.
      400 грн.
    3. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
    4. Німецький бинт для аптечки.
      500 грн.
    5. Католицький медальйон, іконка.
      70 грн.
  3. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

  4. Юрист

    Юрист Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Beiträge:
    952
    Ort:
    Киевская Русь
    Вы что!?!?! этож Нептун! 85-125грн!:D
    а вообще любитель должен дать до 200т. грн чисто из-за надписи)
    а в целом Анатолий назвал вполне настоящую стоимость
     
  5. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    5.964
    Ort:
    zentr
  6. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Beiträge:
    4.091
    Ort:
    Україна
    до 100 грн.
     
  7. Городовой

    Городовой General-leutnant

    Beiträge:
    18.317
    Ort:
    Украина
    Хороший, не частый утюг, но в таком состоянии макс 150 гривен, на реставрацию.
     
    Kostia1969, Snеgоv, SOTNIC und 3 anderen gefällt das.
  8. Андрій Мудров

    Андрій Мудров Obergefreiter

    Beiträge:
    74
    Ort:
    Черкассы
  9. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Beiträge:
    6.080
    Ort:
    Україна
    а я б так не висловлювався, маю у власній колекції понад 200 шт таких прасок, проте "нептун" тільки один і той із ламаною ручкою
    на додачу скажу що виставляти його варто від 50 грн на аукціон, кому треба дасть більше
    ну недоцільно порівнювати праску із чимось коштовним..
     
  10. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Цікаво б глянути на вашу колекцію....200шт!!!!
     
  11. Kostia1969

    Kostia1969 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    359
    Не могу сказать что частый, попадались пару раз. Хотя у себя в коллекции такого не имею. По цене до 200 для себя взял-бы.
    С Ув.
     
  12. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Beiträge:
    7.121
    Ort:
    Галичина
    300 грн. Навіть в такому стані. Дешевше не варто віддавати.
     
  13. Johan Weiss

    Johan Weiss Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    4.872
    150 ГРН НЕ ЖАЛКО И дать за такой антураж!
     
  14. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    142
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    246
    Beiträge:
    6.312
    Ort:
    украина
    а какое отношение утюг относится к сайту военного антиквариата.?? с ним что на танки бросались..?. хватит засирать эфир
     
  15. SH9

    SH9 Oberschütze

    Beiträge:
    65
    Ort:
    Україна
  16. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    142
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    246
    Beiträge:
    6.312
    Ort:
    украина
    так такие как вы засирают общие темы и это плохо. нужно уже начинать наказывать модераторам
     
    анатолий. gefällt das.
  17. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Beiträge:
    6.080
    Ort:
    Україна
    якраз ваші пости і засирають схожі теми.
    для початку ознайомтесь із правилами розділу і форуму
    6. Запрещено выставлять на оценку или обсуждение предметы не военной тематики, или предметы, которые не относятся к тематике форума.
    даний педмет-праска є антикваріатом, тому він прямо відноситься до тематики форому.

    з повагою урк
     
    Kostia1969 und SH9 gefällt das.
  18. Kostia1969

    Kostia1969 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    359
    А, от куда, такой негатив? Разве мы чем-то нарушили правила форума? В конце-концов, если Вам не нравится тема- Не читайте. По Названию темы можно понять, что это- не военный антиквариат.
    С Ув.
     
  19. SH9

    SH9 Oberschütze

    Beiträge:
    65
    Ort:
    Україна