пуля 7.62 мельхіор

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем Leo(LG), 24 кві 2015.

  1. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    729
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    1.329
    Повідомлення:
    1.940
    Доброго вечора
    маю на продаж мосінські пулі мельхіор, легка (чистив для себе)
    мінімальний заказ-1шт
    максимальний-всі

    на деяких пулях можуть бути незначні раковини,та місцями розовенькі тому при покупці зразу всіх а саме 100шт накину ще 10шт
    ціна 3.80грн за шт
    можливо тема буде поповнятися....
    в проблемні регіони не відправляю
    Доп фото на запит

    з повагою Леонід
     

    Images:

    IMG_2086.JPG
    IMG_2087.JPG
    IMG_2088.JPG
    IMG_2089.JPG
    IMG_2090.JPG
    IMG_2091.JPG
    IMG_2092.JPG
    IMG_2093.JPG
    IMG_2094.JPG
    IMG_2096.JPG
    ANARXIST та AleFF подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Мінімалістичний лоток для шумових, газових та травматичних картриджів кал. 9мм. Він здатний вмістити...
      85 грн.
    2. Капсулі діаметр 5.6. .
      205 грн.
    3. Кулі 9х18 пм, тировий одностріл (зі сталевим сердечником), якісно відновлювлені (відформовані) до за...
      499 грн.
    4. Кулі 9х19 люгер 124GR. також підходять на калібр 9х21 просайжена до 9мм.
      299 грн.
    5. Куля ПМ, 6.8грам, діаметр після сайзера 9.3мм. Задавайте питання якщо зявляться.
      299 грн.
  3. LAB

    LAB Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    329
    Адреса:
    Украина
    Вес пули можно узнать?
     
  4. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    729
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    1.329
    Повідомлення:
    1.940
    так
    вага 9-9.5грам
    з повагою
     

    Images:

    IMG_2097.JPG
    IMG_2099.JPG
  5. sargatanas

    sargatanas Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    596
    Адреса:
    Запорожье
    у меня вопросик возник. Те которые с тремя (двумя) вмятинами это мосинки, а те которые с насечкой по кругу это что? и почему вы их смешали? Их можно вообще в мосинке использовать?
     
  6. Иван Чонкин

    Иван Чонкин Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.919
    Адреса:
    Україна, Суми
    это все мосинские, только разных образцов, а соответственно и годов выпуска. С насечной - где-то 20-х - 30-х годов ХХ века, а перед ними были 3-х точечные, а ещё некоторые имеют конусовидную часть пули (ту, что находится в гильзе)
     
    Останнє редагування: 25 кві 2015
  7. Продавец Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    729
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    1.329
    Повідомлення:
    1.940
    пулі всі у резерві

    так Иван Чонкин все правильно написав
    це різновид обжимки фото надав
     

    Images:

    IMG_2100.JPG
    IMG_2102.JPG
    Иван Чонкин та sargatanas подобається це.