НАСА хочет "приручить" астероид

Discussion in 'Курилка' started by Зевс, Mar 28, 2015.

  1. master-gans

    master-gans Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    4,412
    Location:
    Батагай
    Вот это один из самых верных постов в этой теме! Луна-искусственный спутник, была прибуксирована к земле более 20 000 тыс лет, после гибели Фаэтона! поэтому наша планета и живая! Луна своей гравитацией подняла воду на поверхность планеты! Вспомните лунные приливы и отливы, это Луна работает! И делать человеку, там не хрен в том числе и тупым американцам! И добывать ископаемые на астероидах для обогащения, человеку не позволят, тук как от случайных космических тел нашу планету и без нас оберегают!!!!Я знаю что есть инопланетяне на обратной стороне Луны , но не хочу этого знать!!!
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 50 шт.)
      Клапан для СЛР – необхідний пристрій в арсеналі швидкої допомоги та відділення реанімації. Він дозво...
      75 грн.
    2. (в наличии 4 шт.)
      Пропоную вашій увазі якісний чохол під турнікет та санітарні ножиці кріпиться на ремінь та під систе...
      249 грн.
    3. Аптечка автомобильная первой помощи. Германия. Запечатанная.
      350 грн.
    4. (в наличии 21 шт.)
      Ефективно зупиняє кровотечу навіть при одночасному пошкодженні магістральних судин (вени, артерії) т...
      50 грн.
    5. Новий запакований Trauma Pak з QuikClot® призначений для зупинки кровотечі та контролю серйозної т...
      400 грн.
  3. Check.Ua

    Check.Ua Oberleutnant

    Прям селекторное совещание, с симпозиумом,у нас на форуме. Присутствуют все светила " космической,исторической и геологических"наук. Присутствуют также наркологи и токсикологи. Ожидается прибытие товарища АСТЕРОИДА, с докладом "О проделанной работе" . Со докладчик НАСА.
     
  4. KRYLOV

    KRYLOV Stabsgefreiter

    Не хватает психиатра, а он очень нужен и для форумчан. Ведь в странах проживания (русский мир) эпидемия заболевания психики.
     
    Tayfun_U and Check.Ua like this.
  5. Check.Ua

    Check.Ua Oberleutnant

    :smile_15:Не доработка,учтем и вызовем. Причем сразу с "СКОРОЙ" и санитарами.
     
  6. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Луна ето так, чтоб ночью видно было. А прпиливы и отливы возникают отого что Земля крутится, река, море, океан вверху, провернулась за сутки хоп , река ,море внизу, вода отошла, крутнулась еще раз, прилив. :beer: и т.д отакоэот.
     
    lasilka74, kran, Tayfun_U and 2 others like this.
  7. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    да,психіатрія без грибів :( Оце дійшов до 85 сторінки.:beer: пару діагнозів можу поставити.:D
     

    Images:

    P1130347.JPG
    P1130348.JPG
    kran and Tayfun_U like this.
  8. Check.Ua

    Check.Ua Oberleutnant

    А як що більше,ніж два. То за окрему плату? А у Вас підпільний кабінет,чи усьо серйозно...Приватна клініка.
     
    Tayfun_U likes this.
  9. рональд

    рональд Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,075
    Location:
    Balta Libere
    А Брюс Уиллис будет? Единственный спец по астероидам и прочим небесным недомеркам,неоднократно показавший себя "в деле":)
     
    kran, likantrop, Tayfun_U and 2 others like this.
  10. Check.Ua

    Check.Ua Oberleutnant

    Так Обама,вряд ли подпишет. Брюс-это же летальное оружие. Причем от слова летать,в этой теме.
     
    Tayfun_U and рональд like this.
  11. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Messages:
    9,328
    Location:
    Сектор_М
    Резерв на 85 сторiнку!
     
    Check.Ua likes this.
  12. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Ну вы блин даете....:eek::eek::eek::smile_15:
     
    Check.Ua likes this.
  13. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Я тут сутки на работе провел, так что...
     
    гринго80, Tayfun_U and Check.Ua like this.
  14. Check.Ua

    Check.Ua Oberleutnant

    Когда космические корабли, бороздят просторы Вселенной...работники нашего Большого Театра...:smile_12::smile_12::smile_12:
     
    kran likes this.
  15. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Messages:
    9,328
    Location:
    Сектор_М
    Менi тут запропонували антикварний марсольот за грубi гроши.
    Хто знае як його перевiрити -чи це не пiдробка?

    81644692.jpg
     
  16. Check.Ua

    Check.Ua Oberleutnant

    Ну по перше,глянути штрих код і хто виробник. Ну щоб не Китай(хоча не все там погане). Дату виробництва,і чи випускались на той час такі моделі. Звернутись до спеців. Ну і зависти,пролетіти і постріляти. І обовязково,чек беріть і зберігайте. Всяке буває. Хоча за штрих -код,я загнув,його на той час здаеться не було,або якийсь інший...:D:D:D!!! Счастливих польотів.
     
    Tayfun_U and Volocuga like this.
  17. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Штрих коду не було, та скрізь були клєйма.:rolleyes:
     
    Tayfun_U and Check.Ua like this.
  18. Set Izengrimm

    Set Izengrimm Schütze

    Messages:
    15,902
    Location:
    Чорний Вігвам
    Asteroid Redirect Mission - примерная часть работы, которая будет выполнена экипажем модуля:

     
    KUNDLER likes this.
  19. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    А чого не показали як зірвалася ота валізка при контакті з поверхнею Землі ? Скоріше б уже прийшов армагедець цій багатостраждальній планеті Земля і полетіти скорше додому на Кеплер-22 , та і взагалі нашо ми купували індивідуальні портативні космобайки - аби постійно витирати з них пилюку та труїти в них мишей ? В моєму , наприклад , через п'ять місяців уже закінчиться термін дії гравіцапи і тоді що - знову звертатись до китайців аби зробили сервісне обслуговування ? Щось довго тягнуть наші поводирі - воду вже отруєно , повітря майже не придатне для дихання , ліси та прісні озера знищено , Гольфстрім таки спромоглися перекрити бо полярні льодовики розтопили , корінних ендеміків африканців знищено та повністю інфіковано смертоносними хворобами , що найважливіше та найскладніше було зробити - війну в Україні і ту розпочато ... Отже вже всі пункти плану по знищенню Землі виконано на відмінно , так що пора вже ...
     
  20. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Які думки стосовно астероїда, на 31 жовтня? катаклізм неминучий? чи може пришельці летать7.


    1c394bb6224c036be0ac5bb969e481be1445341825.jpg
     
  21. Alex2005

    Alex2005 Feldwebel

    Messages:
    320
    Location:
    100км от Николаева
    А скоко ж туда лететь то до марса? Я посмотрел недавно как астронавты живут на космической станции. Не жизнь а мука, честное слово. Им бы сперва начать строить корабль нормальный космический, а то если эпопея затянется года на два то припасов надо на каждого по вагону брать и воды по цистерне. Если насмотрятся киношек и начнут огурцы в космосе выращивать, то боюсь что накосячат и с голоду загнутся.
     
    Last edited: Oct 21, 2015
  22. Freser

    Freser ЗамКомПоМорДе.

    Зависит от взаиморасположения планет. Кьюриосити около 7 месяцев летел.
    А без этого никак. Эксперименты по выращиванию продуктов в космосе ведутся давно и именно с целью обеспечения пищей во время дальних перелётов
     
    likantrop and Rover.308 like this.
  23. Rover.308

    Rover.308 Stabsfeldwebel

    Messages:
    628
    Location:
    Чернігівщина
    Так, наче ж повинен просвистіти мимо.
    http://metro.co.uk/2015/10/19/half-mile-wide-asteroid-to-skim-past-earth-on-halloween-5448181/

    А от за прибульців - хз... В такому питанні спеціаліст потрібен. ;)
     
  24. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
  25. Freser

    Freser ЗамКомПоМорДе.

    Тогда им нужно начинать срочно тормозить, а то мимо пролетят:D
    В среднем скорость астероидов от 20 до 40 км/с
     
    Rover.308 and likantrop like this.
  26. копалкин

    копалкин Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Пссссс.
    Камради !
    Марсольоти нннада ?
    Є парочка.
    Нальот 2 світлових роки. Колір чорний карбон. Рік випуску : 21тис. років до нашої ери (майже нові !)
    Усі розходніки замінено (гравіцапу на верхньому по фото, міняв на 1 світловому році і 8 світлових місяцях пробігу). Антігравітаційнне мастило лив тільки фирменне ! Літав тільки по якистних межгалакти магістралях!

    Віддам за 1.000.000 міжгалактичних тугриків аба 2.300 раковин з альфи-центаври .
    Торг !



    5-492691.jpg
     
    Topaz81 likes this.