Интересный револьверчик на англицкий Веблей подибный.Десь вин у вас в лисах маэ валятися.Треба до вас завитати.
Я отут на ринку придбав вже альпиншток старовинний-знайшов серед мотлоху який якийсь газда з горища витягнув,так що вже мабудь на вихид на полонини таки зберусь.
Та вже показував,то коэ кто (не буду тикати пальцем,хоча це пан К)почали-зачэм тэбе артишок?Деревня.Гарна рич-бамбук-легенький и короэдом не пошкоджений.
Я не бачив. Такий ? - http://www.frontmedal.com/pictures/tovar/big/_dsc8635_1.jpg Мабуть не такий,якщо бамбуковий то напевно щось таке - https://ru.wikipedia.org/wiki/Альпеншток#/media/File:Alpenstock_(PSF).png http://i.piccy.info/i5/38/23/1402338/0721_800.jpg
Дохтор вийдуть из запою то викладу писля баньки-видмив бруд до лаку.Та ще коэ что покажу.А ви поки що мучайтэсь у догадках.
І зовсім не дорого, ось оцим поїздом до Ворохти а там півгодини маршруткою і вже в мене, отакеєотавикажете
От кому все по пірью і ціни і тарифи , з/ п в 100даларів . Завши заздрив таким людям як дохтор , і іхньому кредо : Випив і хай весь світ зачекає .
Синагогу до шаббату готуэ,бо завтра писля обиду вже працювати неможна.А може за Аюкциеном пазе-видсотки пидра ховуваэ.
А якого ж я х..... попхався на Івано-Франківськ ? А потім майже три години автобусом по серпантінам,то вверх,то вниз,то круто,то не дуже,то направо,то наліво,ще б трохи і ..... але добре що не їв нічого