Приціл ПУ прошу оцінити

Discussion in 'Оптичні приціли та кронштейни' started by yevgenz, Feb 21, 2015.

  1. Продавец yevgenz

    yevgenz Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    77
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    141
    Messages:
    348
    Location:
    Україна
    Дістався такий приціл від людини яка служила в радянській армії в 50-60х роках на складі зброї. Номер спиляний ним із зрозумілих обставин. DSC05908.JPG DSC05909.JPG DSC05910.JPG DSC05911.JPG
     
  2. Интересные лоты

    1. Продам приціл Trijicon ACOG TA-41- NLAW-CW, 2,5х20, у відмінному стані, із штатним кронштейном кріпл...
      5000 грн.
    2. Тепловізор AGM Rattler TS19-256 в робочому стані . Використовувався декілька разів як гляделка.
      28000 грн.
    3. Кронштейн прицілу AGM Rattler все на фото
      4000 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      Новий маленький відкритий коліматор на вівер Sotac RMR 1х24 Red Dot 3MOA. У комплекті перехідний кре...
      2900 грн.
    5. (в наличии 12 шт.)
      Наочник (наглазник) "котяче око" на оптику 40 - 45 мм. Сумісний з Pulsar Trail, Pulsar Qua...
      370 грн.
  3. Doktor 1987

    Doktor 1987 Oberschütze

    Messages:
    39
    Location:
    уганда
    Резерв.
     
  4. Продавец yevgenz

    yevgenz Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    77
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    141
    Messages:
    348
    Location:
    Україна
    Шановні друзі, це не аукціон, прошу не турбувати в РМ, прошу фахівців оцінити товар.
     
  5. ФОКsMAG

    ФОКsMAG Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
    Прицел от 43 до 45 года.
    Непонятно что затерто правее "Серпа и Молота" ,если там было ремонтное клеймо - это удешевляет оптику.
     
  6. Doctor-vich

    Doctor-vich General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    73
  7. Продавец yevgenz

    yevgenz Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    77
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    141
    Messages:
    348
    Location:
    Україна
    Дайте ссылку.
     
  8. Doctor-vich

    Doctor-vich General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    73
    В верху одну добавил.
     
  9. ФОКsMAG

    ФОКsMAG Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
  10. Doktor 1987

    Doktor 1987 Oberschütze

    Messages:
    39
    Location:
    уганда
    Потолок если все ок 2000гр!
     
  11. Doctor-vich

    Doctor-vich General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    73
    Ну да если учитывать еще то, что ссылку я давал на ПУ по "войне", а ваш выпуском по позжее будет ;)
     
  12. R_L

    R_L Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    501
    Прицел послевоенного производства для крупнокалиберных пулеметов, у него градуировка шкалы отличается от ВМ
     
    Miho and Doctor-vich like this.
  13. Продавец yevgenz

    yevgenz Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    77
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    141
    Messages:
    348
    Location:
    Україна
    Дякую за інформацію, яка ціна на Вашу думку?
     
  14. R_L

    R_L Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    501
    Реально - в раза 3 ниже чем вы его на guns.ru выставили, а может и еще меньше. пол года назад и по 600-700 грн проскакивали

    Кроме номера, стерт калибр
     

    Images:

    3645469.jpg
    Last edited: Feb 22, 2015
    Miho likes this.
  15. Doctor-vich

    Doctor-vich General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    73
    Ну не прошло, ну и ладно :D
     
  16. Продавец yevgenz

    yevgenz Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    77
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    141
    Messages:
    348
    Location:
    Україна
    Я думав там рік випуску був. Дякую за інформацію. Раз він так дешево коштує, хай лежить тоді в шафі поки що. Три роки назад я репліку продав за 700грн. http://reibert.info/threads/prodam-pu-s-kolcami.288089/ , яка тепер мені підійшла б на СВТ, так це майже 100 долл. було. Я впевнений, що цей приціл краще віддачу тримає, так як створений під великий калібр. Жаль на СВТ не підходить.
     
  17. vitalik72

    vitalik72 Obergefreiter

    Messages:
    1,316
    Location:
    львов
    інтересує приціл.перезвоніть 0987832100
     
  18. Продавец yevgenz

    yevgenz Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    77
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    141
    Messages:
    348
    Location:
    Україна
    Прошу вибачення. Давно проданий.