не допоможе - коли той банить - ніхто на неадеквата повпливати не може(((( .. зі мною вже таке було(((( ... один виклав незрозумілі фото якогось лєворвєра, а я щоб людям було шо роздивлятись, просто їх повернув як тре і збільшив - і нєвольно став соучасніком по КК 263 ч.1
Доброї ночі! Ото я знов всьо пропустив! А Ви тута без мене зновуніпрошоговорите? Ото нема чого бути добрим і повертати! Отакоє от!
ага, як казала Шапокляк - Харошимі дєламі прославітся нєльзя. Хто людям памагаєт - тот тратіт врємя зря!
У мене раз було, як викладав фото свого кулЄмйота. В темі можна викласти тільки 10 світлин в одному пості. А тут тре шоб так сталося, що дезактив в 12 чи 13 фото. Вже й не пам'ятаю! Так ото виклав я перші 10 світлин. Створюю тему і пишу далі "Фото дезактиву", завантажую фото...натискаю "Відповісти", а я вже забанений! Отакоє от, а Ви тута кажете!
а як же. цицьки або по п'ятницях або на свята.бо порядок должєн бить а нє то шо січас© а як ти цього незнаєш то ти і є тємната сіміпадвальная. отакоєот. а ви кажете
Куме.а що таке порно.а що еротика.Коли я займаюсь сексом з вашою дружиною.то це еротика .А якщо ви з моєю.то це порнографія.
Куме ви у груповухе участвуэте?А хто ще участвуэ?Ви я и ваша дружина.Тави що авжеж ни.Добре я вас вичоркую.
Не треба було вумничать и гроши за огнэстрэли пропонувати.Требо було написати-вишлить на экспертну оцинку и обратно не повернути-сканфискувати.
Вітаю! ото послухав зранку про валєру визирнув за вікно, а там -3 і жодної ворони. Пішов варити кохве і читати новини. Всім вдалого дня!
та непереймайтеся, зате знаєте скільки вільного часу враз появиться , а ще краще мати другу хатинку в селі думаю зрозуміли
Доброго ранку! -1 -2, вітра ніц,туман. пішов робити добрі справи,а саме: нагодувати оту прожору Спарту,вигуляти, котоферму покормити, зробить кофію і далі покнопати,поки влада (мій дрихне) не змінилася