Консерваторе ти коли останній раз був в Карпатах чи західній Україні ? Там того лісу вже майже ніц , то й топили газом поки був по нормальній ціні . Треба на альтернативу переходити як європа - на піролізні котли ( бо ми вічно від світу на один крок відстаємо ) , а брикети ті роблять із різного мотлоху якого в нас гори на звалищах . І тут одні плюси : ліс не рубається , газ не купується , сміття ніц нема .
Тут проблема в іншому - при будь-яких змінах іде дерибан бюджетних коштів, і доцільність чого-небудь мало когось хвилює. Не буде змін, то і виділення додаткових коштів не буде.
я знаю чого це в тебе такий настрій. то в тебе осіння депресія. я оце вийшов палити то навкруги все сіре, похмуре, чорні дерева мокрі від вчорашнього дощу, клаптики снігу серед чорної землі от ти і впав у депресію а коли впиаде сніг який накриє землю і все навкруги буде білим і яскравим, а після вийде сонечко то відразу стане веселіше. так що сусіде почекай трохи до снігу і настрій твій поліпшеться. а особливо коли зайдеш з доброго морозу коли сніг скрипить під ногами до теплої хати. от тілько тоді ти зрозумієш як гарно взимку.
Це вже залежить від конкретної людини. Впав сніг і в мене теж депресія, але .... як тільки відлига почне звільняти від снігу хоч невеликі клаптики землі - де і дівається та депресія...
так ніхто ж не против тіх котлів та інших альтернативних технологій. я ще у 90стих мріяв мати незалежне живлення щоб незалежети ані від держави ані від погодних умов. хотів даже у селі вітряк ставити але тої потужності вистачило б на лямпочку чи дві і все. тобто недоцільно було вкладувати кошти та сили.
це дуже заразне. от погляньте на дачників якщо такі в вас є. в дачників та і не тілько в них а в усіх хто має город, дуже прогресує так званна дачна лихоманка. це дуже страшна хвороба і косе вона усіх господарів які мають хоч невеличкий клаптік землі.а виражається вона в тому що а оно Іван, Степан, Ганна вже картоплю, помідори, огірки посадила а ми ще ні. ану мершій усі на город саджати будемо . і доходе до такої дурості що садять картоплю у лютому а коли на прикинці квітня починаються морози усі беруть відгули на праці і цілодобово палять багаття бо картопля вже почала вилазити з землі. ну і іще багато різних прикладів тієї хвороби є. с копарською хворобою все набагато складніше.
Ну "дачною лихоманкою" я точно не страждаю - завжди обробляю землю тоді коли вважаю за потрібне, не звертаючи на уваги на те, що роблять інші. Подібні хвороби я називаю "стадним інстинктом"... А от за копарську хворобу не знаю - можливо і підхопив.
в нас під снігом земля мерзла. це ж не ліс де можна копати хоч цілу зіму. в степу земля промерзає швидше та глибше. отакоєот. а ви кажете
вас тягне копати, шукати, реставрувати та все що з пошуком та копом повязане? якщо так то ви підхопили копарську хворобу. вона не виліковна.
Сьогодні трапились дзигарі кишенькові.на шатлені вибито тавро 84+(хрест).(крапка)П.(КРАПКА)Т.(КРАПКА).матеріал срібло.на цепку 19 кілець.10 срібні.а 9 в позолоті.Корпус дзигарів з чорного металу(згнив).На зворотній стороні було скло.через яке було видно механізм.Циферблат скляний.під кутом видко цифри.Окрім цифрів.більше немає нічого.Стрілки на місці.теж з залишками позолоти.секундної немає.пропала.Головка для заводу теж в позолоті.Будьте ласкаві.по клейму підкажіть.
Сніжок то добре, під ним земля не так промерзне. Недавно надибав один лісок під Ворсклою, там чогось в 30-х археологи довго копались, на вихідних піду в розвідку.