дякую що нагадали. в мене якраз вишні є то треба вареників наварити. а з квасолею моя перша теща піріжки робила то мені подобалось, квасоля солодка була. мабуть цукор додавала. я взагалі квасолю та горох полюбляю на відміну від жінки. вона тільки горох признає та я то тілько свіжий або ще консервований. а щоб ото супу горохового чи ще щось то ні. зате нам з малим більше того супу))))))))))
Колись жив на квартирі в польської родини і пам'ятаю як стара бабця раділа гороховому супу: Матко Єзусова - зупа горохова!!!!
Не обов'язково - все залежить від організму. Я наприклад можу їсти товчену квасолю ..... із сметаною і ніяких землетрусів...
А я коли сирників наїмся - без протигаза в кімнату не зайти. Через те я їх їм тільки влітку, коли більшість часу проводжу надворі.
Справа схоже в іншому - процес травлення іде нетрадиційно. Я, наприклад, майже не можу їсти деяких продуктів куплених в магазині, в першу чергу хліба - шлунок викидає таку їжу назовні. А от спечений домашній хліб можу споживати кілограмами. У мене таке враження що організм реагує на те, що конкретно для нього шкідливе, ще на стадії потрапляння їжі в шлунок.
треба спробувати що то воно таке є. я якось насмажив картоплі та з оселедцем підїв. і тут мені аж до крику молока захотілось. поміркував секунди мать 3. я вдома, йти нікуди не треба, вбиральня працює. то най буде що буде. і випив приблизно літр. перша жінка як побачила то тре було бачити її оіч. як дві миски почала щось там казати що всьо але я її перебив та сказав щоб заспокоїлась. і нічого несталось. і чого ото кажуть що оселедець молоком запивати неможна?
Можна запивати молоком нічого не буде . Молоко і шлунок воно взагалі цікава річ . Якщо постійно його п"єш то нічого й не діється , а тільки перерва і знову випив - ото тоді як на картинці яку пан Руслан виклав .
Мать знову компа ремонтує . Чи мо молодицю яку взяв до себе жити , і вже ніколи йому на кнопки давити .
Був у мене далекий родич. Дід прожив під сотню літ, розказували, що мав справу з нечистим (хоча як на мене був просто мудрою і спостережливою людиною). Так він казав, що на рівні підсвідомості організм сам визначає, що для нього є ліками, треба лише прислухатися до себе. Тобто, якщо людині щось дуже хочеться з'їсти то це йде тільки на користь. Колись в молодості мав такий випадок - перебрав трохи спиртного, а мій шлунок як завжди зреагував на це дуже бурно... Кілька днів шлунок не заспокоюється, не допомагають ні ліки з аптеки, ні відвари трав. Кінець червня, лежу я в саду і здається буду помирати, а тут десь ловлю себе на думці. що мені хочеться зеленого незрілого яблука. А рік як назло був з весняними морозами - в саду пусто. Але якось розгледів на дереві одне-однісіньке зелене яблучко величиною з горіх. Дочекавшись, що коло мене нікого не було (боявся щоб не відібрали) я зжував ту зелень разом із хвостиком... І через дві години шлунок прийшов до норми, ніби нічого і не було.
це дивлячись в кого як. я можу довго не пити молоко а потім мене прорве і литра мені мало. і нічого. хоча зараз немаю змоги пити справжне сире молоко з під корови а тільки з пакетів. то може і нічого і не стає. мій дід неміг споживати свіже молоко, тільки кисляк та і те рідко а от сметана, вершки чи сир нормально.
Я теж ніколи не пив не тільки сире молоко, а і варене... Тільки кисле і продукти його переробки. Можливо і правду кажуть, що в деяких народів (в основному європейських) відсутні ферменти для перетравлювання свіжого молока...?
САЛОм алєйкум шановні! Ви тут базікаєте а я цікаву книжечку виставивhttp://reibert.info/threads/deutsch...-ausrustung-1933-1945-cardona-sanchez.555322/
книга дійсно цікава. от якщоб ще розуміти що там написано. то взагалі булоб гарно. тілько до онлайн-перекладачив не відсилайте бо колись перекладав за допомогою гугл-перекладача техничні тексти з німецької то в мене мізки закіпали від тих перекладів що воно видавало.